كاهش 17 درصدي كشته شدگان سوانح رانندگي در مركزي
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مرکزی خبر داد؛
تابناک مرکزی: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مرکزی از كاهش 17 درصدي كشته شدگان ناشي از سوانح رانندگي طي فرودين ماه سال جاري در مقايسه مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد.
معیار فعالیت ستادهای انتخاباتی ایت الله رئیسی در استان مرکزی قانون و اخلاق است
رئیس ستاد انتخاباتی آيت الله رئیسی در استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: رئیس ستاد انتخاباتی آيت الله رئیسی در استان مرکزی گفت: معیار فعالیت ستادهای انتخاباتی ایت الله رئیسی شرع و قانون است و همه طیف ها و علایق سیاسی متعهد به انقلاب، اسلام و اقلیت های دینی متعهد به اصول انقلاب را در بر خواهد گرفت.
نامزدها به مردم قول دهند نگاهشان به ملت است نه بیرون از مرزها
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان، سفیران کشورهای اسلامی و اقشار مردم:
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: آقایان نامزدهای انتخابات به مردم بگویند و در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای بازکردن گره‌ها، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملت خواهد بود.
روند بررسی صلاحیت ها هیات نظارت استان را در آزمایشی سنگین قرار داده است/ فضای سالم رقابتی حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم میکند
سربازرس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: سربازرس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان مرکزی با تاکید بر اینکه حضور همه طیف ها و گروه ها در انتخابات زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم میکند گفت: بررسی ها نشان میدهد در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی در استان مرکزی افرادی بدون مثبت بودن استعلام مراجع چهارگانه رد صلاحیت شده اند.
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان مرکزی مشخص شد
اختصاصی تابناک مرکزی؛
تابناک مرکزی: احمدرضا نوازنی فعال فرهنگی و سیاسی که در سال 92 عهده دار ریاست ستاد جلیلی بود به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان مرکزی منصوب شد.
تایید صلاحیت بیش از 92 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای استان مرکزی
دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی گفت: بیش از 92 درصد از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان تایید صلاحیت شدند.
جامعه رئيس جمهوري را طلب میکند که صرفاً شعار ندهد و عمل كند
مدرس حوزه و دانشگاه؛
تابناک مرکزی: مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه نياز امروز جامعه رئيس جمهوري است كه صرفاً شعار ندهد و عمل كند گفت: با يك انتخاب اصلح و انقلابي در انتخابات رياست جمهوري می توانیم در شكوفا كردن اقتصاد کشور سهیم باشیم.
رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان مرکزی مشخص شد
با حکم مسئول استان های ستاد قالیباف؛
تابناک مرکزی: محمدحسین فرمهینی فراهانی مدیر کل اسبق سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان مرکزی منصوب شد.
تخلفات هیات های اجرایی در عم پایبندی به قانون را پیگیری خواهیم کرد/ کاندیدای پوششی و حذف مناظرات نشان از ضعف عملکرد دولت یازدهم است
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی از عدم لحاظ استعلامات مراجع چهارگانه در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها از سوی هیات های اجرایی خبر داد.
تابناک مرکزی: سخنگوی شورای نگهبان گفت: فردا صبح جلسه فوق العاده شورای نگهبان برگزار می شود و اگر بررسی پرونده افراد به پایان برسد نتایج را فردا اعلام خواهیم کرد.
صفحه  از ۱۸۰