تابناک مرکزی: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خواستار تفویض اختیار حداکثری به مدیران شهرستان ساوه به لحاظ برخورداری این شهرستان از فرمانداری ویژه شد.
حماسه حضور مردم استان مرکزی در ۲۲ بهمن/ تجدید میثاق مردم استان مرکزی با آرمان های امام و رهبری
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران صورت گرفت:
تابناک مرکزی: مردم ولایتمدار استان مرکزی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن  بار دیگر با رهبری تجدید میثاق کردند.
ندای
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی اعلام کرد:
تابناک مرکزی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی از مردم دعوت کرد درمراسم تکبیرگویی و راهپیمایی ۲۲ بهمن حضورگسترده داشته باشند.
نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی مردم را حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن دعوت کردند
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران:
تابناک مرکزی: آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و آقازاده استاندار مرکزی با صدور بیانیه مشترکی مردم استان مرکزی را به حضور گسترده در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.
راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب در ۱۵۰نقطه مرکزی برگزار می شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:
تابناک مرکزی: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: همزمان با فرارسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن در ۱۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار می شود.
۲۲ بهمن امسال تماشایی خواهد بود/ حکومت آمریکا بدتر از داعشی‌های وحشی است
رهبر انقلاب:
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: امسال به دلیل یاوه‌گویی‌های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.
تابناک مرکزی: مجید تلخابی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی فراهان معرفی شد.
سرپرست فرمانداری خمين و سه بخشداری استان مركزی منصوب شدند
با حكم استاندار مرکزی؛
تابناک مرکزی: استاندار مرکزی با صدور احکام جداگانه ای سرپرست فرمانداری شهرستان خمین، سرپرست بخشداری های زالیان، بخش مرکزی زرندیه و سربند و همچنین سرپرست معاونت فرمانداری دلیجان را منصوب کرد.
رجوع به شهید باقری برای شناخت انقلاب و دفاع مقدس/ نیروهای انقلاب گمنامی و خدمت به مردم را ارزش‌های بالاتری می‌دانستند
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:
تابناک مرکزی: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه یکی از چهره‌هایی که نماد ایمان کامل است، شهید باقری است گفت: برای شناخت انقلاب و دفاع مقدس می‌توان به شهید باقری رجوع کرد
مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري مركزي منصوب شد
با حکم استاندار مرکزی:
تابناک مرکزی: با حکم استاندار مرکزی، حمید حیدری شهردار سابق مهاجران بعنوان مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری منصوب شد.
صفحه  از ۲۱۱