شعارهای تفرقه انگیز روز قدس ناپسند و محکوم است/ شکر نعمت حضور حماسی مردم در انتخابات خدمت به آنها و عمل به وعده های انتخاباتی است
امام جمعه ساوه:
تابناک مرکزی: امام جمعه ساوه گفت: سر دادن شعارهای تفرقه انگیز امری مذموم است و اگر این شعارها در روز قدس و علیه رئیس جمهور مردم باشد ناپسندتر است.
آتش به اختیار یعنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز، نه بی‌قانونی
رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر:
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: آتش به اختیار به‌معنای کار فرهنگی خودجوش و تمیز است نه بی‌قانونی، فحاشی و طلبکارکردن مدعیان پوچ‌اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی؛ نیروهای انقلابی بیش از همه باید مراقب نظم، آرامش، حفظ قوانین و عدم سوءاستفاده‌ی دشمن باشند.
تعبیر واگذاری اقتصاد به دولت تفنگدارها بی پایه و اساس است/ دستگاه قضا با ریشه های فساد قاطعانه برخورد کند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه مگر آذرآب و هپکو به دولت تفنگدارها واگذار شده است گفت: تعبیر دولت که بخش اقتصادی به دولت تفنگدارها واگذار شده است بی پایه و اساس است و باید با منطق بیشتری سخن گفت.
روز قدس فریاد تبعیت از فرمان الهی در عدم پذیرش مستکبران است/ سپاهیان ایران اسلامی لشکر و فرمانبران خداوند هستند
نماينده مردم استان مركزي در مجلس خبرگان رهبری؛
تابناک مرکزی: نماينده مردم استان مركزي در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما در روز جهانی قدس فریاد برآوردیم که تابع فرمان خداوند متعال هستیم و فرمانبرداری مستکبران را نمی‌پذیریم.
روز قدس روز پاسداری از ملت مظلوم فلسطین و حمایت از راه اسلام است/ اقدام موشکی سپاه نمایش اقتدار ایران اسلامی در منطقه و جهان بود
امام جمعه اراک؛
تابناک مرکزی: امام جمعه اراک گفت: روز قدس، روز قیام مسلمانان آزادی‌ خواه جهان در برابر استکبار جهانی و «نه» بزرگ به استکبار و روز پاسداری از مظلوم و حمایت از راه اسلام و قرآن است.
ماهيت انقلاب اسلامي بر مبناي تفكر استكبارستيزي و دفاع از مظلوم است/ حمله سپاه به داعش نمایش اقتدار ایران اسلامی بود
استاندار مرکزی در راهپيمائي روز قدس؛
تابناک مرکزی: استاندار مرکزی گفت: روز قدس تبلور دفاع ملت ایران و انقلاب اسلامی ایران از مظلوم و فریادی علیه ستمکاران و ظالمان است و در دنیای امروز فلسطین نماد مظلومیت و اسراییل نماد ظلم و ستم است.
فتنه گران از قانون شکنی تا حمایت از قانون در روز قدس
در پی شعار دادن علیه روحانی در روز قدس؛
تابناک مرکزی: اگر قانون شکنان امروز مستوجب برخورد قانونی هستند که هستند قطعا فتنه گران و حامیان آنها که بدون تبعیت از قانون هشت ماه ایران اسلامی را دچار آشوب کردند باید در انتظار مجازاتی به مراتب سخت تر و سنگین تر باشند.
عملیات موشکی سپاه ضد تروریست های تکفیری تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت
در اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه عنوان شد:
تابناک مرکزی:روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات" ليلة القدر" در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.
کلاهبردار شبکه های اجتماعی در اراک دستگیر شد
تابناک مرکزی: فردی که با وعده فروش سلاح شکاری، در شبکه های اجتماعی، اقدام به کلاهبرداری از یکی از شهروندان اراکی کرده بود، از سوی کارشناسان پلیس فتا استان دستگیر شد.
دعوت نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
باصدور بیانیه ای مشترک صورت گرفت؛
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه و استاندار استان مرکزی با صدور بیانیه ای مشترک مردم را به حضور پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
صفحه  از ۱۹۲