بهمن اخوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران شد
تابناک مرکزی گزارش می دهد؛
تابناک مرکزی: در هفته های گذشته زمزمه های مدیرعامل شدن بهمن اخوان قوت گرفت و تحقق این امر مشروط شد به قانونی شدن حضور شهریار طاهرپور عضو جدید هیات مدیره شرکت ایرالکو شد که با طی شدن مراحل قانونی روز گذشته با مصوبه هیات مدیره شرکت آلومینیوم ایران بهمن اخوان به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد.
توضیحات نماینده ولی فقیه در استان مرکزی درباره ریاست جدید مجمع تشخیص مصلحت
در گفتگو با افکار نیوز؛
تابناک مرکزی، آیت اله دری نجف آبادی اظهار کرد: مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان با قوت به کار خود ادامه خواهد داد و انشالله فقدان حضور آیت الله هاشمی خللی در کار مجمع ایجاد نخواهد کرد.
برای مقابله با تهاجم فرهنگی برنامه ریزی خاصی صورت نگرفته است/ برگزاری انتخاباتی آرام مورد توجه دولت یازدهم است
وزیر کشور دولت یازدهم؛
تابناک مرکزی: وزير كشور با اشاره به سه محور اساسي تهاجم فرهنگي، تغييرات اجتماعي و بحث سبك زندگي كه مورد تاکید مقام معظم رهبري است تصريح كرد: متاسفانه تاكنون براي تهاجم فرهنگي كه مورد تاكيد مكرر مقام معظم رهبري است برنامه راهبردي صورت نگرفته است.
حل مشکل اشتغال روستایی به مدد کمیته امداد و میراث فرهنگی
استاندار مرکزی خبر داد؛
تابناک مرکزی: استاندار مرکزی گفت: برای اشتغال روستایی تصمیماتی گرفته شده است و کار گروه ویژه تشکیل داده ایم، برای رفع مشکل بیکاری در روستاها از کمیته امداد، سازمان میراث فرهنگی و دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری کمک گرفته ایم
لایحه درآمد پایدار شهرداری ها وابستگی منابع به درآمد های ناشی از ساخت و ساز را کاهش می دهد/سال آینده را باید سال روستاها بنامیم
وزیر کشور در سفر یکروزه خود به استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: کار لایحه درآمد پایدار شهرداری ها به اتمام رسیده است الان شهرداری ها وابسته به درآمد های ناشی از امر ساخت و ساز هستند و این وابستگی به حدی است که موجب شده بعضی وقتا اصول شهرسازی و قوانین حاکم بر فضای زیست شهری به نفع ایجاد درآمد مورد اجحاف قرار گیرد که مشکلات زیادی هم برای کلان شهر ها ایجاد کرده است.
آیت‌اله هاشمی رفسنجانی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش‌های بسیاری انجام داده است/ لزوم رعایت احکام اسلامی در نقد عملکرد مسئولان
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری؛
تابناک مرکزی: آیت‌اله "محسن اراکی" تأکید کرد: آیت‌اله هاشمی رفسنجانی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش‌های بسیاری را انجام داده است.
تابناک مرکزی: رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مرکزی گفت: هیات پنج نفره این دفتر از سوی شورای نگهبان معرفی و فعالیت خود را به صورت جدی و با هدف پیشبرد اهداف نظام اسلامی در جریان انتخابات ریاست جمهوری آغاز کرد.
وزير كشور فردا به استان مركزي سفر مي كند
استاندار مرکزی؛
تابناک مرکزی:دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و بازدید از مجتمع حوزوی خاتم الانبیاء حضور در کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی استان جلسه ستاد اجتماعی و فرهنگی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی مشترک با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از برنامه های سفر یک روزه وزیر کشور به استان مرکزی است.
تابناک مرکزی: دختر حضرت امام(ره) با صدور پیامی رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را تسلیت گفت.
تابناک مرکزی: نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح برای استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد.
صفحه  از ۱۵۸