دانش محوري و مديريت علمي شاخصه اي براي تحقق راهبردهاي اقتصاد مقاومتي در حوزه امنيت
تابناک مرکزی: جانشین بازرسی ناجا دانش محوري و بهره گيري از روش و مديريت علمي در انجام ماموريت هاي پليس را شاخصه اي اثربخش در حوزه اقتصاد مقاومتي خواند.
افزايش 11 درصدي تعداد ثبت نام كنندگان برای حضور در انتخابات دور پنجم شوراهای استان مرکزی
رئيس ستاد انتخابات استان مرکزی اعلام كرد؛
تابناک مرکزی: حسن بیگی گفت: 6 هزار و 610 نامزد برای حضور در رقابت های انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان ثبت نام کردند.
ثبت نام شش هزار و 610 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای استان مرکزی
دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: جودکی از ثبت نام شش هزار و 610 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای استان مرکزی خبر داد و گفت: از این تعداد، شش هزار و 191 نفر مرد و 419 نفر زن هستند.
شوراهای اسلامی شهر و روستا از جایگاهی ممتاز در قانون برخوردار هستند/ معیار تایید صلاحیت داوطلبان عمل به مر قانون است
سخنگوی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: علی اکبر کریمی با بیان اینکه بر اساس قانون اداره کلی امور مردم در حوزه محلی و منطقه ای بر عهده شورها گذاشته شده است گفت: می توان با ایجاد ظرفیت های بیشتر، بهره گیری از قابلیت های تخصصی و توانمدی های لازم از این ظرفیت های پیش بینی شده در قانون اساسی و شوراها برای اداره امور مردم و جامعه بهره مند شد.
فردا آخرین مهلت ثبت نام داوطلبین حضور در انتخابات شوراهای استان مرکزی/ نداشتن برگه سوء پیشینه منعی برای ثبت نام ایجاد نمی کند
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: حسن بیگی آخرین مهلت ثبت نام افراد برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستای استان مرکزی را فردا شب اعلام کرد و با تاکید بر اینکه این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست گفت: 4196 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا این ساعت از روز ششم ثبت نام در استان مرکزی ثبت نام کردند.
جهانگیری در گفتگو با بخش خبری ۲۱ سیما:
تابناک مرکزی: معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه سال گذشته در کشور ۷۰۰ هزار شغل ایجاد شده است، افزود: از دو سال قبل یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به افراد جویای کار در کشور اضافه شده است.
ثبت نام یکهزار و 761 نفر در انتخابات شوراها تا پایان روز چهارم در استان مرکزی
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: حسن بیگی از ثبت نام 702 در پایان چهارمین روز از ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی خبر داد و گفت: تا کنون ثبت نام 1761 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مرکزی نهایی و قطعی شده است.
شکوفایی اقتصاد کشور نیازمند وحدت و همدلی مردم و مسئولان است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی در آغاز سال جدید، تحقق اقتصاد مقاومتی را نیازمند وحدت و همدلی مردم و مسئولان دانست.
نام نویسی 263 نفر در پایان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراهای استان مرکزی
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد:
تابناک مرکزی: رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از ثبت نام قطعی 263 نفر در پایان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان مرکزی خبر داد.
ساعت ۱۵:۳۰ امروز؛ سخنرانی امام خامنه‌ای در حرم مطهر رضوی
به رسم هر ساله؛
تابناک مرکزی: رهبر معظم انقلاب امروز در حرم مطهر امام رضا(ع) سخنرانی می‌کنند.
صفحه  از ۱۷۳