تابناک مرکزی: دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: تاریخ دفاع مقدس با نام حسین اردستانی، عجین است و غالب فرماندهانِ برجسته دفاع مقدس از او خاطرات فراوانی دارند.
تابناک مرکزی: آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: تخطی از رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی،گناه است چرا که رعایت این قوانین جزو وظایف شرعی می باشد و باید مورد توجه قرار بگیرد.
تابناک مرکزی: با آلوده کردن ایام نوروز به دید و بازدیدهای غیر مشروع بدون در نظر گرفتن موضوع محرم و نامحرم، اسراف و تبذیر در پذیرایی‌ها و خریدها، تخریب محیط زیست، و ... ائمه معصوم(ع) از ما رنجیده می شوند.
تابناک مرکزی: مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: میزان بارش نزولات آسمانی در این استان از ابتدای سال زراعی جاری( اول مهرماه سال 95) تاکنون نسبت به مدت مشابه قبل از آن 27 درصد افزایش یافته است.
تابناک مرکزی: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به انجام ۲۲ هزار و ۴۵۵ بازرسی بهداشتی از مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در استان مرکزی از آغاز طرح سلامت نوروزی از کشف بالغ بر ۱۰ تن مواد غذایی غیر قابل مصرف در استان خبر داد.
تابناک مرکزی: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: خانواده های ۸۳۶ زندانی در استان مرکزی تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.
تابناک مرکزی:سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد از بعدازظهر سه شنبه 8 فروردین 1396 با ورود یک سامانه بارشی در نوار غربی و شمال غرب کشور بارش‌ها آغاز می‌شود.
تابناک مرکزی: رئيس بازرسي فرماندهي انتظامي استان مرکزی از رد رشوه يك ميليون ريالي مامور وظيفه شناس پليس راه ساوه خبر داد.
تابناک مرکزی: روز گذشته واژگونی يك دستگاه موتورسیکلت در شهرستان محلات یک کشته و یک مجروح در پی داشت.
مرگ خاموش 5 نفر بر اثر گاز گرفتگی در ساوه
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خبر داد:
تابناک مرکزی: فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از مرگ 5 نفر بر اثر گاز گرفتگي در دو حادثه جداگانه در این شهرستان خبر داد.
صفحه  از ۱۷۷