tabnakostan

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه؛
كارگران با سرقت ميليوني از كارفرماي خود انتقام گرفته بودند
تابناک مرکزی: دو سارقي كه چند ماه قبل در حدود دو ميليارد ريال از منزل كارفرماي سابق خود در ساوه سرقت كرده بودند، در عمليات كارآگاهان پليس اين شهرستان شناسايي و دستگير شدند.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مرکزی خبر داد؛
كاهش 17 درصدي كشته شدگان سوانح رانندگي در مركزي
تابناک مرکزی: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مرکزی از كاهش 17 درصدي كشته شدگان ناشي از سوانح رانندگي طي فرودين ماه سال جاري در مقايسه مدت مشابه سال قبل در استان خبر داد.
رئیس ستاد انتخاباتی آيت الله رئیسی در استان مرکزی؛
معیار فعالیت ستادهای انتخاباتی ایت الله رئیسی در استان مرکزی قانون و اخلاق است
تابناک مرکزی: رئیس ستاد انتخاباتی آيت الله رئیسی در استان مرکزی گفت: معیار فعالیت ستادهای انتخاباتی ایت الله رئیسی شرع و قانون است و همه طیف ها و علایق سیاسی متعهد به انقلاب، اسلام و اقلیت های دینی متعهد به اصول انقلاب را در بر خواهد گرفت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان، سفیران کشورهای اسلامی و اقشار مردم:
نامزدها به مردم قول دهند نگاهشان به ملت است نه بیرون از مرزها
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: آقایان نامزدهای انتخابات به مردم بگویند و در تبلیغاتشان هم بگویند، قول هم بدهند که برای پیشرفت امور کشور، برای توسعه‌ی اقتصادی، برای بازکردن گره‌ها، نگاهشان به بیرون از این مرزها نخواهد بود، نگاه به خود ملت خواهد بود.
سربازرس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان مرکزی؛
روند بررسی صلاحیت ها هیات نظارت استان را در آزمایشی سنگین قرار داده است/ فضای سالم رقابتی حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم میکند
تابناک مرکزی: سربازرس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان مرکزی با تاکید بر اینکه حضور همه طیف ها و گروه ها در انتخابات زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم میکند گفت: بررسی ها نشان میدهد در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی در استان مرکزی افرادی بدون مثبت بودن استعلام مراجع چهارگانه رد صلاحیت شده اند.
اختصاصی تابناک مرکزی؛
رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان مرکزی مشخص شد
تابناک مرکزی: احمدرضا نوازنی فعال فرهنگی و سیاسی که در سال 92 عهده دار ریاست ستاد جلیلی بود به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در استان مرکزی منصوب شد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی؛
سوانح رانندگي استان مركزي دو کشته بر جای گذاشت
تابناک مرکزی: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگي روز گذشته استان 2 كشته و 4 مجروح در پي داشت.
دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی؛
تایید صلاحیت بیش از 92 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای استان مرکزی
تابناک مرکزی: دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی گفت: بیش از 92 درصد از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان تایید صلاحیت شدند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند خبر داد؛
تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با جذب 580 نیروی بومی در پتروشیمی شازند
تابناک مرکزی: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند گفت: از سال 93 تاکنون 580 نفر در مقاطع مختلف تحصیلی به استخدام این شرکت درآمده اند تا این شرکت توانسته باشد گامی در جهت رفع معضل اشتغال در استان مرکزی برداشته باشد.
برای شرکت هفتمین دوره مسابقات جام ملتهای آسیا ؛
2 ورزشکار و یک مربی اراکی در قالب تیم ملی هاکی راهی قطر شدند
تابناک مرکزی: علیرضا چزانی و بهنام سعدی بعنوان ورزشکار و ایوالفضل یوسفی به عنوان مربی در ترکیب تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی در هفتمین دوره مسابقات جام ملتهای آسیا در کشور قطر حضور خواهند داشت.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک؛
آغاز ثبت نام سومین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان از ششم اردیبهشت ماه
تابناک مرکزی: سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک از آغاز مراحل اجرایی برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن ورزشکاران و جوانان در شهرستان اراک از ششم اردیبهشت ماه جاری خبر داد .
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی؛
صدور روادید برای سفر بازرگانان استان مرکزی به كشور دانمارك تسهیل خواهد شد
تابناک مرکزی: رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان مرکزی از انعقاد تفاهمنامه توسعه مراودات اقتصادی فیمابین استان مركزي و کشور دانمارک با سفیر دانمارک خبر داد.
مدرس حوزه و دانشگاه؛
جامعه رئيس جمهوري را طلب میکند که صرفاً شعار ندهد و عمل كند
تابناک مرکزی: مدرس حوزه و دانشگاه با بیان اینکه نياز امروز جامعه رئيس جمهوري است كه صرفاً شعار ندهد و عمل كند گفت: با يك انتخاب اصلح و انقلابي در انتخابات رياست جمهوري می توانیم در شكوفا كردن اقتصاد کشور سهیم باشیم.
با حکم مسئول استان های ستاد قالیباف؛
رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان مرکزی مشخص شد
تابناک مرکزی: محمدحسین فرمهینی فراهانی مدیر کل اسبق سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان مرکزی منصوب شد.
با حکم رئیس هیات فوتبال استان مرکزی؛
مدیر روابط عمومی هيات فوتبال استان مركزي  منصوب شد
تابناک مرکزی: امین نجما عضو هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی به عنوان مدیر روابط عمومی هيات فوتبال استان مركزي منصوب شد.
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی؛
تخلفات هیات های اجرایی در عم پایبندی به قانون را پیگیری خواهیم کرد/ کاندیدای پوششی و حذف مناظرات نشان از ضعف عملکرد دولت یازدهم است
تابناک مرکزی: رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی از عدم لحاظ استعلامات مراجع چهارگانه در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها از سوی هیات های اجرایی خبر داد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از یگانهای نیروهای چهارگانه ارتش:
ترس از دشمن اول بدبختی است/ برگزاری انتخاباتی گسترده، سالم، پر شور و با امنیت
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: اگر مسئولان یک کشور از اخم و تهدید دشمن بترسند، در را برای تجاوز او بازکردند. اگر کسی می‌خواهد بترسد، بترسد اما از طرف مردم نترسد. ملت ایستادند؛ اگر ایستاده نبودند اثری از ایران و ایرانی باقی نمی‌ماند. دشمن در مقابل نظامی که به مردم خود متصل است هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
در درگیری با ضد انقلاب؛
سالروز شهادت 3 پاسدار استان مرکزی در درگيری با ضد انقلاب
تابناک مرکزی: 30 فرودین ماه سال 1389 بود که سيدمحسن قريشي، مهدي جودكي و حميد آسنجراني سه تن از پاسداران تيپ 71 سپاه روح‌الله استان مركزي در درگيري با ضد انقلاب شمال غرب كشور به شهادت رسيدند.
رئيس ستاد انتخابات استان مطرح كرد؛
تائيد صلاحيت بيش از 92 درصد داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي استان/در بررسي صلاحيتها نبايداجتهاد شخصي و ديدگاههاي سياسي را دخالت داد
تابناک مرکزی: رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با بیان اینکه در خصوص تاید صلاحیت ها اگر بخواهیم اجتهاد شخصی کنیم و دیدگاه و نظرات سیاسی خود را در امر انتخابات دخیل کنیم خیانتی است که به مردم استان و کشور خود روا داشته ایم گفت: بیش از 92 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان تایید صلاحیت شدند.
نماينده ولي فقيه در استان مركزي؛
تامين امنيت انتخابات تكليف مهم نيروهاي مسلح است
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تامین امنیت انتخابات و افزایش قدرت دفاعی کشور در برابر توطئه های شوم دشمنان نظام، تکلیف مهم نیروهای مسلح است.
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اراک خبر داد :
همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته سلامت در اراک برگزار می شود
تابناک مرکزی: رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اراک از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت و با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما، در شهرستان اراک خبر داد.
رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان مركزي؛
پایان تراژدی دردسرساز سیم کارت مفقوده شده با دستگیری متهم
تابناک مرکزی: فردی که با سيم كارتي كه پيدا كرده بود، در شبکه های اجتماعي اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز و خلاف واقع عليه یکی از شهروندان اراکی می کرد، در تحقيقات پليس فتا استان دستگير شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی اراک خبر داد؛
پیکر کودک 4 ساله پس از 17 روز کشف شد
تابناک مرکزی: پیکر امیرعلی 4 ساله توسط تیم غواصی آتش نشانی اراک از آب بیرون کشیده شد.
فعال سیاسی استان مرکزی مطرح کرد:
دعوت از مردم استان مرکزی برای پیوستن به گروه مردمی حامیان آیت الله رئیسی
تابناک مرکزی: فعال سیاسی استان مرکزی از مردم انقلابی استان دعوت کرد جهت حمایت از کاندیداتوری آیت الله رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با پیوستن به گروه مردمی حامیان آیت الله رئیسی در استان مرکزی برای موفقیت در انتخابات پیش روی قدم بردارند.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی ؛
بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها با اولویت رعایت قانون صورت پذیرد
تابناک مرکزی: رئیس کل دادگستری استان مرکزی از تمام اعضا به ویژه رئیس ستاد انتخابات استان و شهرستان خواست رعایت قانون در بررسی صلاحیت ها را در اولویت قرار دهند.
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی مطرح کرد؛
عدم ارسال پرونده نامزدهای انتخابات شوراها به هیأت‌های نظارت/ رئیس مجلس: وزارت کشور پیگیری کند
تابناک مرکزی: رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی در مجلس از عدم ارسال مدارک و اسناد داوطلبان شوراها به هیأت های نظارت شهرستان ها توسط فرمانداری ها انتقاد کرد.
رئیس پلیس راه استان مرکزی؛
واژگونی اتوبوس مسافربری 4  کشته و 17 مجروح بر جای گذاشت
تابناک مرکزی: واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو در محوره توره- اراک 4 کشته و6 مجروح در پی داشت.
بنا بر اعلام پلیس استان مرکزی،
عامل سوء قصد به جان شهروند اراکی دستگیر شد
تابناک مرکزی: مردی که در اراک همسر خود را با شلیک گلوله مجروح کرده بود در کمتر از سه ساعت در عملیات پلیس دستگیر شد.
امام جمعه اراک؛
ثبت نام در انتخابات بدون در نظر گرفتن نصیحت رهبری عقده گشایی است/ مشارکت حداکثری و انتخاب فرد شایسته دو اصل مهم انتخابات
تابناک مرکزی: خطیب نماز جمعه اراک با بیان اینکه در بحث انتخابات دو موضوع مشارکت حداکثری و انتخاب افراد شایسته و دلسوز و خدمتگزار حائز اهمیت است گفت: حرکت افرادی که بدون در نظر گرفتن نصیحت رهبر انقلاب با در دست داشتن گرفتن شناسنامه نسبت به امر ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اقدام کرده اند نوعی عقده گشایی است
در اولین نمایش جهانی؛
مستند شهید  «بابایی» در جشنواره جهانی فجر روی پرده می رود
تابناک مرکزی: مستند بلند شهید بسیجی مدافع حرم شهر اراک «علیرضا بابایی» به کارگردانی مظفر حسین خانی هزاوه در بخش «زیتون های زخمی» سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آید.
رئیس پلیس راه فرماندهي انتظامي استان مرکزی؛
عدم توجه به قوانین مرگ نوزاد سه ماهه را رقم زد
تابناک مرکزی: براثر واژگوني يک دستگاه خودروی تیبا در محور دودهک- دلیجان، یک نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
همزمان با سراسر کشور ؛
فردا؛ آغاز رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات های نظارت
تابناک مرکزی: دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شواهای اسلامی استان مرکزی از آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات شوراها در هیات های نظارت شهرستان ها و بخش های تابعه از 25 فروردین خبر داد.
دادستان اراک؛
عامل قتل 6 شهروند اراکی صبح فردا به دار آویخته می شود
تابناک مرکزی: دادستان عمومی و انقلاب اراک از اجرای حکم قصاص عامل قتل 6 شهروند اراکی ساعت 7 صبح فردا 24 فروردین ماه 96 در ملاعام و در محل وقوع جرم واقع در کوی علي‌ابن‌ابيطالب(ع) خبر داد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی؛
حضور گسترده مردم در انتخابات خاری در چشم دشمنان است
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر اینکه حضور گسترده در انتخابات خاری در چشم دشمنان است بیان کرد. نامزدهای انتخاباتی باید بدانند که دشمنان نظام اسلامی از هم اینک به انتخابات ایران چشم دوخته اند، بنابراین باید از هر عملی که مصالح نظام را تحت الشعاع قرار می دهد، پرهیز کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خبر داد؛
اعلام انصراف 99 نفر از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مرکزی
تابناک مرکزی: رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از انصراف 99 نفر از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و گفت: از این تعداد 45 نفر در حوزه انتخابات شوراهای شهر و 54 نفر در حوزه روستایی هستند که بر اساس جنسیت شامل 14 نفر زن و 85 نفر مرد هستند.
پیام «محسن رضایی» به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی؛
باید خرمشهرهای دیگر از محاصره فقر و ناکارآمدی آزاد شود
تابناک مرکزی: محسن رضایی به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی پیامی صادر و تاکید کرد: کشور بدون کارآمدی جمعی و انقلابی، از دایره تنگ مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان و رقبا بیرون نخواهد آمد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نوروزی جمعی از مسئولان نظام؛
وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: منظور از منع واردات، واردات کالاهایی نیست که در داخل به‌قدر کافی تولید نمی‌شوند، بلکه آن وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌ی داخلی و تولید را تعطیل می‌کند. اگر تولید داخل راه نیفتد، اشتغال ایجاد نمی‌شود و نتیجه‌ی بیکاری، آسیب‌های اجتماعی همچون اعتیاد، فساد و مشکلات خانوادگی است.
روحانی در نشست خبری:
من نگفتم مشکلات را 100 روزه حل میکنم/ بیکاری در دولت یازدهم بیشتر شده است/ من نگفتم کلید حل تمام مشکلات مسائل هسته‌ای است
تابناک مرکزی: رئیس‌جمهور در نشست خبری پیرامون حل مشکلات در ۱۰۰ روز، این پرسش را مطرح کرد که من کی گفتم ۱۰۰ روزه مشکلات را حل می‌کنم!؟
رییس هیات شمشیربازی استان مرکزی؛
نخستین شمشیرباز استان مرکزی عازم مسابقات کشوری می شود
تابناک مرکزی: رییس هیات شمشیربازی استان مرکزی از اعزام نخستین شمشیرباز استان به رقابت های کشوری در تاریخ این استان خبر داد.
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان مرکزی؛
پیش بینی حضور بیش از 20 هزار نفر در مراسم اعتکاف استان مرکزی
تابناک مرکزی: مدير كل اوقاف و امور خيريه استان مرکزی با بیان این‌که بیش از ٢٠٠ مسجد در استان میزبان معتکفان در شهرها، روستاها و محلات هستند، اظهار داشت: استقبال چشمگیر مردم از مراسم امسال با پیش بینی حضور ٢٠ هزار شركت كننده همراه بوده است.