tabnakostan

نایب رئیس هیات اسکیت استان مرکزی خبر داد:
سطح بندی افراد مستعد شناسایی شده در طرح استعدادیابی همگانی اسکیت
تابناک مرکزی: نایب رئیس هیات اسکیت استان مرکزی از سطح بندی افراد مستعد شنایایی شده در طرح استعدادیابی همگانی اسکیت استان خبر داد.
رییس هیات هاکی استان مرکزی خبر داد:
حضور 850 نفر در طرح استعدادیابی رشته هاکی
تابناک مرکزی: رییس هیات هاکی استان مرکزی از حضور 850 نفر در طرح استعدادیابی این رشته خبر داد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به تابناک مرکزی خبر داد:
اجرای طرح استعدادیابی در 10 رشته ورزشی دیگر در نیمه نخست سال 96
تابناک مرکزی: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی از اجرای طرح استعدادیابی در 10 رشته ورزشی دیگر در نیمه نخست سال 96 خبر داد.
به بهانه سالگرد شهادت حمید باکری؛
قدر انقلاب اسلامی ایران را بدانید و در زندگیتان همواره آزاده باشید
تابناک مرکزی: شهید حمید باکری در وصیت نامه خود آورده است: قدر این انقلاب اسلامی را بدانید و مدام در جهت تحکیم مبانی جمهوری اسلامی کوشا باشید و زندگی خودرا صرف تحکیم پایه های این جمهوری قرار دهید .
امام جمعه اراک؛
فلسطین مساله نخست دنیای اسلام است/ عدم مقابله با آلودگی هوا خسارت های جبران ناپذیری به استان مرکزی وارد می کند
تابناک مرکزی : آیت ا... دری نجف آبادی با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در ایران اسلامی که با سخنان حکیمانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب همراه بود گفت: فلسطین اولین مساله دنیای اسلام است و میزان اسلامی و غیر اسلامی بودن کشورهای اسلامی و عربی را می توان در میزان حمایت آنها از ملت مظلوم فلسطین جستجو کرد.
علی اکبر کریمی؛
سهامدار جدید شرکت هپکو مشخص شد
تابناک مرکزی: علی اکبر کریمی با بیان اینکه عدم اهلیت داشتن مالی و مدیریتی سهامدار قبلی شرکت باعث خسارت به کارگران شرکت و دولت شد بیان کرد: شرکت هیدرو اطلس به عنوان سهامدار جدید این شرکت معرفی معرفی شده است.
مسئول هیات امنا مسجد المهدی اراک خبر داد؛
تجدید بیعت مردم اراک با رهبر انقلاب در شب شهادت حضرت زهرا سلام الله
تابناک مرکزی: مسئول هیات امنا مسجد المهدی اراک گفت: اعزام مردم اراک جهت شرکت در مراسم عزاداری حضرت زهرا سلام اله علیها در بیت رهبری همزمان با شب شهادت حضرت زهرا سلام اله علیها صورت می گیرد.
مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
وزارت ارشاد با بی بند و باری و تحجر در فرهنگ مخالف است/ رمز موفقیت حوزه فرهنگ اخلاق مداری است
تابناک مرکزی: محمد مهدی احمدی با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگ با اباحه گری و تحجر مخالف هستیم گفت: امام راحل با متحجرین و افراد لا ابالی که هیچ خط قرمزی را در نظر نمی گرفتند مقابله می کرد و وزارت ارشاد نیز بر اساس رهنمودهای امام راحل با لاابالی گری، بی بند و باری و همچنین تحجری که نمایش بسته ای از اسلام ارائه می کند مخالف است
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی منصوب شد
تابناک مرکزی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «محسن شریفی» را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی منصوب کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی خبر داد؛
سرعت بالا و خواب آلودگی عامل افزایش تصادفات برون شهری در استان مرکزی
تابناک مرکزی: فیلی سرعت بالا و واژگوني ناشي از خواب آلودگي را از دلايل تصادفات در بزرگراه هاي استان خواند و گفت: در 10 ماهه نخست سال جاري تصادفات برون شهري استان ٤/٧درصد افزايش داشته است.
رئيس پليس راه فرماندهی انتظامی استان مركزی؛
محورهای حادثه خیز استان مرکزی ایمن می شوند
تابناک مرکزی: سرهنگ كهريزي از ايمن سازي محور هاي حادثه خيز استان قبل از ايام نوروز 96 خبر داد و گفت: مقرر شده است اداره راهداري و حمل و نقل جاده ای استان قبل از ايام نوروز نسبت به ايمن سازي محورها اقدام کند.
بر اساس اعلام دبير خانه مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان مركزي؛
اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات هیات فوتبال استان مرکزی اعلام شد
تابناک مرکزی: بر اساس اعلام دبير خانه مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان مركزي محمد رضا غفاری و حميدرضا ناهيدي نژاد 18 اسفند ماه برای تصدی پست ریاست هیات فوتبال استان مرکزی با هم رقابت خواهند کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی؛
اجراي طرح پاكسازي در 98 منطقه استان / 185 نفر دستگير شدند
تابناک مرکزی: جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: عمليات پاك سازي پليس روزگذشته در 98 مناطق آلوده اجرايي و 185 نفر سارق، توزيع كننده مواد مخدر و ...دستگير شدند.
معاون رييس جمهور دولت نهم در گفتگو با تابناک مرکزی؛
تجلی انقلاب در اقتصاد کشور دیده نمی شود/ جریان انقلابی در برابر تهدید نفوذ ایستادگی کند
تابناک مرکزی: بذرپاش لازمه تحقق و كامل شدن تصوير انقلاب را دميده شدن انقلاب در ساير حوزه ها از جمله در اقتصاد خواند و ابراز كرد: اين همه تصوير انقلاب نيست و خيلي از جاها انقلاب دميده نشده است كه از دميده نشدن ها ضربه خورده ايم بنابر اگر امروز مشكل اشتغال و صنعت داريم جناح منفعت گرا كه قدري روح قجري را به ارث برده اند نمي گذارند روح انقلاب دميده شود.
مسئول مديريت و مهندسي امور یادمان های بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزي؛
تسریع در روند تکمیل موزه دفاع مقدس استان با تعیین پیمانکار جدید
تابناک مرکزی: ایرانشاهی از تعيين پيمانكار پروژه احداث مركز فرهنگي دفاع مقدس در هفته جاري توسط شهرداري خبر داد و اظهار داشت: با توجه به مصوبه شوراي شهر مبني بر اينكه طي 3 سال با بودجه 12 ميليارد تومان پروژه را انجام دهد شهرداری از اتمام مناقصه و تعيين پيمانكار در آخر هفته جاري خبر داده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تبیین کردند؛
دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش/ پاک شدن اسرائیل از  صفحه تاریخ وعده‌ تخلف‌ناپذیر الهی
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب با اشاره به دستاوردهای درخشان و افتخارآمیز الگوی مقاومت قهرمانانه انتفاضه مقدس در زمین‌گیر کردن و عقبگرد رژیم صهیونیستی تأکید کردند: انتفاضه سوم باذن اله شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد و تلاش برای آزادی فلسطین باید محور وحدت همه ملت‌های مسلمان و آزادیخواه باشد.
رییس پایگاه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی؛
طرح تخصصی پیکرسنجی در پایگاه ورزش قهرمانی استان مرکزی برگزار می شود
تابناک مرکزی: طرح تخصصی پیکرسنجی در پایگاه ورزش قهرمانی استان مرکزی برگزار می شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی خبر داد؛
ورود فرمانداری ها به ساخت زائر سرای استان مرکزی در مشهد
تابناک مرکزی: حسن بیگی گفت: مقرر شد برای تسریع در ساخت زائرسرای استان مرکزی در مشهد هر فرمانداری هزینه ساخت تعدادی از 110 سوئیت این زائر سرا را تقبل کند.
رئیس هیات مدیره شبکه خیرین استان مرکزی؛
رونق خانه سازمان های مردم نهاد مرهون تلاش های آقاخانی است
تابناک مرکزی: صاحبعلی غفاری با بیان اینکه در دوران مدیریت آقاخانی شاهد تعامل موثر و مثبت خانه سازمان های مردم نهاد استان با مسئولان برای تدوین جایگاه خانه سازمان های مردم نهاد بوده ایم گفت: بدون تملق و هرگونه جانبداری عنوان می کنم رونق فعالیت خانه سازمان های مردم نهاد در استان مرکزی در زمان آقاخانی صورت گرفته است.
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي؛
كاركنان دستگاه هاي دولتي و شركت ها مراقب كلاهبرداران تلفني باشيد
تابناک مرکزی: رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از كاركنان دستگاه هاي دولتي و شركت ها خواست مراقب كلاهبرداران تلفني باشند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان مركزي؛
30کيلوگرم ترياك در عمليات پليس استان مركزي كشف شد
تابناک مرکزی: روز گذشته در عمليات پليس استان مقدار نزديك به 30 كيلوگرم ماده مخدر ترياك از يك دستگاه خودرو كشف شد.
معاون رئیس جمهور دولت نهم؛
جوانگرایی یکی از ضروریت های کشور است/ فساد از انسان خسته سر میزند
تابناک مرکزی: بذرپاش با بیان اینکه جوانگرایی یکی از ضروریت های الان کشور است و کشور به لحاظ مدیریتی دچار محافظه کاری مزمن شده است گفت: فساد از آدم های خسته سر می‌زند جوان محافظه کار نیست سالم اداره می‌کند و درگیر و دار تعلقات سیاسی نیست.
مقدسی در موافقت با استیضاح آخوندی؛
هپکو و واگن پارس قربانی بی توجهی وزیر راه به ساخت داخل هستند
تابناک مرکزی: مقدسی در جلسه استیضاح آخوندی گفت: بارها به وزیر راه و شهرسازی تذکر دادم که امکان ساخت واگن باری در کشور وجود دارد، بنابراین باید از واردات و خرید از کشورهای دیگر جلوگیری شود. وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز با حضور در استان مرکزی اعلام کرد که اگر واگن وارد شود،مقابل ریل خواهد ایستاد.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی؛
اجازه نفش کشیدن به اخلالگران در نظم اجتماعی نمی دهیم
تابناک مرکزی: حجت‌الاسلام عبدالهی گفت: ذره ای به اخلالگران نظم اجتماعی فرصت نمی دهیم و لحظه ای را حتی برای تنفس در اختیار آنها نمی گذاریم.
با اعلام آموزش و پرورش استان مرکزی؛
مدارس استان فردا با تاخیر آغاز به کار می کنند
تابناک مرکزی: بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی مدارس استان مرکزی فردا اول اسفند ماه از ساعت 9 صبح آغاز به کار می کنند.
استاندار مرکزی؛
علاقمند هستیم علائم جدی تری از رونق را در اقتصاد ببینیم
تابناک مرکزی: زمانی قمی در رابطه با رونق اقتصاد گفت: ما علائم رونق در اقتصاد را می بینیم گرچه علاقمند هستیم علائم جدی تری ببینیم، 95 کارخانه بزرگ استان را رصد کردیم که بعد از توافق هسته ای این تعداد بین 20 تا 60 درصد یا افزایش تولید یا افزایش صادرات داشته اند.
سازمان هواشناسی خبر داد؛
فردا کاهش محسوس دما در انتظار استان مرکزی
تابناک مرکزی: سازمان هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد: دمای هوا در سردترین ساعات صبح فردا در مقایسه با حداقل دمای امروز بین 7 تا 10 درجه کاهش خواهد یافت و به بخش های مختلف توصیه می شود تمهیدات لازم را جهت جلوگیری از یخ زدگی در نظر داشته باشند.
دادستان کل کشور؛
تمام مشکلات اقتصادی کشور را به تحریم گره نزنیم /مدیریت مالی کشور به انحراف کشیده شده است
تابناک مرکزی: حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه تمامی مشکلات اقتصادی کشور متوجه تحریم ها نیست و بخشی به سیاست های غلط و مدیریت ها وابسته است گفت: راه نجات کشور از لحاظ اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است، و در پایان سال مسئولان باید به مردم گزارش دهند که که در رابطه با اقتصاد مقاوتی چه اقداماتی انجام داده اند.
تابناک مرکزی گزارش می دهد؛
آیا دادستان کل کشور از وکیل 20 میلیاردی خبر تازه ای دارد؟
تابناک مرکزی: در آستانه حضور دادستان کل کشور این امید می رود اخبار تازه ای از اقدامات صورت گرفته برای برخورد با وکیل 20 میلیاردی که دو سال قبل از سوی معاون اول قوه قضاییه مظرح شده بود منتشر شود.
تابناک مرکزی گزارش می دهد؛
نمایش چهره واقعی منفعت طلبان و کاسبان در پروژه بر هم زدن اتحاد اصلاح طلبان
تابناک مرکزی: برهم خوردن جلسه امروز عده ای که سعی داشتند اتحاد و انسجام ایجاد شده در بین اصلاح طلبان را بر هم بزنند به خوبی آشکار شدن چهره واقعی کاسبان و منفعت طلبان در استان را پس از عدم تمکین به تصمیمات شورای اصلاح طلبان استان نشان داد.
مدیر مسئول سایت خبری تابناک مرکزی؛
مدیران بومی و غیر بومی پروازی، بلای جان ملت و دولت
تابناک مرکزی: علیپور نوشته است: امروز در همین استان مرکزی تعداد قابل توجهی از فرمانداران محترم هم علیرغم داشتن امکانات فراوان دولتی، مانند استانداران، تحت همین عنوان مدیران به اصطلاح پروازی در حال خدمت هستند.
بنا بر اعلام پليس راه فرماندهي انتظامي استان؛
تصادف اتوبوس و كاميون در استان مرکزی  يك كشته برجاي گذاشت
تابناک مرکزی: صبح امروز اتوبوس انديمشك- تهران، در دو راهي آشتيان با يك دستگاه خودروي كاميون ماك برخورد كرد، كه در اين سانحه راننده اتوبوس جان خود را از دست داد.
شهردار اراک؛
شهرداری از ایجاد بحران در شهر اراک جلوگیری کرد
تابناک مرکزی: عباسی با بیان اینکه بارش 75 سانتی متر برف در اراک در طول 20 سال گذشته بی سابقه بوده است گفت: شهردار اراک دست تنها و بدون اینکه هیچ دستگاه و ارگانی به شهرداری کمکی کرده باشد از ایجاد بحران در اراک جلوگیری کرد.
علی اکبر کریمی در حضور رئیس سازمان صدا و سیما در تهران مطرح کرد:
رسانه استانی باید حنجره گویای نظام و صدای رسای مردم باشد
تابناک مرکزی: کریمی با بیان نقش منحصر به فرد و بی بدیل رسانه ملی که همواره کینه و عداوت رسانه های معاند نظام را به دنبال داشته است گفت: رسانه چشم و گوش جامعه است و با توجه به جایگاه ممتاز صدا و سیما در قانون اساسی، این رسانه حنجره گویای نظام و ملت است.
مدیر عامل سابق شرکت ایرالکو؛
ایرالکو را در بدترین شرایط اقتصادی تحویل گرفتم/ افراد سیاسی از دخالت در صنعت پرهیز کنند/ اقدامات انجام شده دوران مدیریتی من در شرکت ایرالکو بی سابقه است
تابناک مرکزی: پورعطار با بیان اینکه رکود حاکم بر بازارهای جهانی، کاهش شدید بهای فلزات در بازارهای بین المللی و رکود حاکم بر اقتصاد ایران دشوارترین دوره اقتصادی را رقم زده بود گفت: صنعت نباید محل دعواهای سیاسی باشد. دخالت افراد سیاسی در صنعت باعث بروز مشکلاتی در صنعت می شود و باید از آن پرهیز کنند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی؛
پيشگيري از جرايم کارکنان و ارتقاء امنيت اجتماعی، ارمغان نظارت های راهبردی پليس
تابناک مرکزی: فرمانده انتظامی استان مرکزی با تیین نقش آموزه های دینی و مدیریت بهینه و هوشمند مدیران در روند مطلوب سلامت اداری مجموعه تحت امر، پيشگيري از جرايم کارکنان و ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان را ارمغان نظارت های راهبردی پلیس دانست.
هفته بیست‌وچهارم لیگ دسته اول فوتبال؛
آلومینیوم اراک برابر صدرنشین لیگ به برتری دست یافت
تابناک مرکزی: تیم فوتبال آلومینیوم اراک موفق شد با یک گل صدرنشین لیگ را شکست دهد و به سومین برد خود در سه هفته گذشته دست پیدا کند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان:
مردم با با افرادی که به عاشورا اهانت کردند آشتی نمی‌کنند /۲۲ بهمن امسال برای انقلاب و ایران اسلامی مایه آبرو شد
تابناک مرکزی: رهبر انقلاب: یک عده‌ای تعبیر «آشتی ملی» را می‌گویند؛ این‌ها به نظر من معنی ندارد؛ مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟ بله، مردم با آن کسانی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.
شهردار اراک؛
افزایش 20 درصدی توان شهرداری برای بازگشایی معابر سطح شهر اراک
تابناک مرکزی: شهردار اراک ضمن عذرخواهی از مردم شهر اراک در خصوص مشکلات بوجود آمده پس از بارش سنگین برف گفت: با افزایش 20 درصدی توان شهرداری در بخش امکانات و تجهیزات تلاش داریم معابر درجه دوم وسوم شهر را تا فردا بازگشایی کنیم.
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی؛
11 روستا در استان مرکزی با قطعی برق روبرو هستند
تابناک مرکزی: فرخی با بیان اینکه در حال حاضر 11 روستای استان مرکزی از نعمت برق بی بهره هستند اظهار کرد: شرکت توزیع برق استان با کمک گرفتن از استان های مجاور در تلاش برای رفع این مشکل است و امیدواریم تا فردا برق این روستاها متصل شود.