جانشين فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری دو توزیع کننده عمده مواد مخدر و كشف ۴۸ كيلوگرم ترياك در عملیات مشترک ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي و فاتب خبر داد.
کد خبر: ۹۹۳۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲ 13 September 2021به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ "يوسف سپهوند" افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال مقاديري مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به مقصد تهران توسط دو توزيع كننده عمده مواد افیونی، با هماهنگی دستگاه قضائی، اقدامات عملیاتی لازم را در این زمینه آغاز کردند.
وی یادآورشد:پس از اتمام تحقیقات فنی و هماهنگی با دستگاه قضائی،سرانجام مأموران پلیس فاتب با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، مسیر حرکت این محموله مواد مخدر را شناسایی و در عملياتي خودروی حامل مواد مخدر، در يكي از محورهای منتهی به تهران توقیف شد و دو توزیع کننده مواد مخدر دستگير شدند.
جانشين فرمانده انتظامي استان مرکزی با اشاره به کشف ۴۸ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک در بازرسی مأموران از خودروی دو متهم دستگير شده افزود: در اين خصوص پرونده اي تشكيل و در حال سير مراحل قانوني است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار