فرمانده سپاه روح الله گفت:اقتداری که شهدا برای ایران اسلامی و انقلابی به ارمغان آوردند جبهه استکبار را در مقابل کشور به زانو درآورده و زمین گیر کرده و این اقتدار نقطه امید و قوتی برای مستضعفین عالم شده است.
کد خبر: ۱۱۰۷۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۱ 27 May 2023

 

 

به گزارش تابناک مرکزی، سردارمحسن کریمی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهادت شهید اقتدار و صنعت دفاعی شهید احسان قدبیگی افزود: شهید احسان قدبیگی از نخبگان و افتخارات استان مرکزی و از رویش های دهه ۷۰ اقتداری بازدارنده برای کشور به ارمغان آورد و به برکت مجاهدت های این شهید عزیز و شهدای عرصه جهاد علمی امروز کشور در عرصه صنعت دفاعی به خودکفایی رسیده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یادآورشد: اقتداری که شهدا برای ایران اسلامی و انقلابی به ارمغان آوردند جبهه استکبار را در مقابل کشور به زانو درآورده و زمین گیر کرده و این اقتدار نقطه امید و قوتی برای مستضعفین عالم شده است.
وی ادامه داد: شهید احسان قد بیگی با اعتماد به نصرت الهی و باور به توانمندی های خود توانست در تاریخ ماندگار شود و این شهید عزیز زینت انقلاب اسلامی است و نام ایشان همواره در تاریخ می درخشد.
سردار کریمی تأکید کرد: شهدای عرصه جهاد علمی کشور آینده درخشان ایران اسلامی را تضمین کردند و به دانشگاه و عرصه علم و دانش حیاتی دیگر بخشیدند و امروز دانشگاهیان باید علاوه بر الگوگیری از شهدایی چون احسان قدبیگی این نخبگان را به خوبی برای جامعه و خصوصا آیندگان معرفی کنند تا راه درخشان آنها همراه در جامعه ادامه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه شهید احسان قد بیگی علاقمند و دلسوز نسبت به آینده کشور بود ،گفت: یاد و خاطر این شهید و همه شهدایی که برای پیشرفت کشور تلاش کردند هرگز از یاد مردم ایران نخواهد رفت.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: معرفی شهید احسان قد بیگی و شهدای عرصه علم و فناوری به جوانان و نوجوانان کشور عزم و تصمیم راسخ برای حرکت به سمت قله ها می دهد و آنها را در مسیر پیشرفت و رشد ثابت قدم نگه می دارد و لذا باید به معرفی این شهدا اهتمام بیشتری داشته باشیم و همه در این خصوص وظیفه دارند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار