فرمانده سپاه روح الله :
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم در عهد و پیمان خود بسیار جدی بودند گفت: ایران قوی و تمدن نوین اسلامی با اراده انقلابی ملت محقق می‌شود.
کد خبر: ۱۱۶۹۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۵ 30 May 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی عمو مهدی عصر پنجشنبه در دیدار با خانواده معظم شهید «محمد زهره‌وند» ضمن تجلیل و تکریم از این خانواده افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون مطهر شهدا و تحت تدابیر و هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و سرمایه بزرگ و ارزشمند پشتیبانی ملت مومن و انقلابی پر قدرت تر از هر زمانی مسیر ایران قوی و تمدن سازی نوین اسلامی را طی می‌کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: اینکه امروز ایران اسلامی باوجود تحریم‌های ظالمانه و توطئه‌های دشمنان در مسیر پیشرفت است و از قدرت‌های پوشالی استکباری و استعماری واهمه‌ای ندارد به برکت قدرت ایمان، ولایتمداری، مقاومت و اراده انقلابی ملت است که باید تداوم پیدا کند و این در گرو زنده نگه داشتن یاد شهدا است.

سردار عمومهدی با اشاره به نقش مهم استان مرکزی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی بیان کرد: استان مرکزی دیار امام خمینی(ره)، سرزمین شهادت و مهد علما و مفاخر بزرگ است و تعابیر به کار برده شده از سوی مقام معظم رهبری در مورد استان مرکزی نشان از نقش مهم این استان در انقلاب اسلامی است.

وی افزود: هفت‌هزار و ۲۰۰ شهید پر افتخار استان مرکزی نام این استان را در تاریخ ماندگار کرده و سعی داریم در مرحله دوم کنگره شهدای استان همچون گذشته که اقدامات بسیار خوبی انجام شده بخشی از دین خود را به شهدا ادا کنیم و آشنایی نوجوانان و جوانان با شهدا مهمترین رسالت است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: شهدای مدافع امنیت و حرم در عهد و وفای خود به ارزش‌های دینی و انقلابی بسیار جدی بودند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردند و پذیرش ماموریت های سنگین، حس وفاداری به مردم و کشور، روحیه ولایتمداری، جهادی و شجاعت مهمترین ویژگی های شهدای مدافع حرم و امنیت است.

وی با بیان اینکه شهادت پاداش تلاش‌های مخلصانه شهدا است، گفت: خانواده معظم شهدا در این پاداش شریک هستند و به حق از ذخیره های ارزشمند و استوانه ها و پشتوانه مستحکم نظام اسلامی هستند که با بصیرت انقلابی بار سنگین ثبات قدم در راه خطیر و مقدس شهدای عزیز را حمل می کنند.

سردار عمومهدی خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا سبب ایجاد روحیه و دقت بیشتر در ادامه مسیر خدمتگزاری به مردم و انقلاب می شود.

شهید عزیز «محمد زهره‌وند» در سیزدهمین روز بهار سال ۱۳۶۵ به دنیا آمد، در سال ۱۳۸۶ به عنوان پاسدار رسمی در تیپ ۷۱ روح‌الله (ره) مشغول به خدمت شد، پاسدار عاشق اهل‌بیت(ع)، هنگامی‌ که دست ناپاک تروریست به حرم مطهر عقیله بنی‌هاشم(س) نزدیک شد، ماندن را جایز ندانست و عازم دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) شد و در دهم آبان ماه ۱۳۹۴ بعد از درگیری با تروریست‌های داعش بر اثر موج انفجار به شهادت رسید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار