رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: فردی که به علت اختلاف شخصی، اقدام به قتل یکی از دوستان خود کرده بود، در عملیات ضربتی پلیس شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۱۱۶۴۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۹ 24 April 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سرهنگ کارآگاه کامیار چهری در تشریح این خبر افزود: در نخستین روزهای فروردین ماه سال جاری، گزارشی از وقوع قتل جوانی 22 ساله در یکی از روستاهای شهرستان محلات به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد.

وی اضافه کرد: بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان محلات به همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در روند بررسی های اولیه مشخص شد که جوان 22 ساله بر اثر جراحات ناشی از ضربات شی سخت به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فرد ضارب یکی از دوستان مقتول بوده است که بلافاصله بعد از ارتکاب قتل از محل متواری می شود، خاطر نشان کرد: با شناسایی قاتل، بلافاصله تحقیقات تخصصی برای مشخص شدن مخفیگاه او آغاز شد.

سرهنگ چهری گفت: قاتل پس از گذشت چند روز و چندین بار جابجایی در مخفیگاه های مختلف توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.

وی با اشاره به تحقیقات تخصصی انجام شده توسط کارآگاهان گفت: متهم که مردی 44 ساله است با اعتراف به قتل انگیزه خود را اختلافات شخصی عنوان کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار