فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: اندیشه های امام خمینی (ره) در راستای جلوگیری از انحراف انقلاب، برای نسل کنونی جامعه بازخوانی و تبیین شود.
کد خبر: ۱۱۶۳۳۷۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۵ 20 April 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار محسن کریمی روز شنبه در ستاد بزرگداشت مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و اردوی راهیان نور استان مرکزی گفت : برگزاری مراسم سالگرد این پیر فرزانه نباید فقط به بیت ایشان اکتفا کرد بلکه باید به صورت ویژه دستور کار متولیان امر قرار بگیرد و در مدارس نیز به صورت ویژه برگزار شود.

وی افزود: در راستای جلوگیری از انحراف انقلاب، ضروری است نسل کنونی جامعه با شخصیت، اندیشه‌ها و اصول فکری امام راحل آشنا شوند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: همزمان با سالگرد ارتحال امام، بسیاری از مردم انقلابی و دوستداران بنیانگذار انقلاب اسلامی از این استان برای شرکت در این آئین اعزام می‌شوند و باید اذعان داشت که این مراسم فرهنگی به عنوان سمبل انقلاب اسلامی فرصتی برای جلوگیری از انحراف انقلاب و تداوم و بازخوانی خط امام راحل خواهد بود.

سردار کریمی با اشاره به اردوی هفت اقلیم گفت: هدف از اردوهای هفت اقلیم امام شناسی و آشنایی با حماسه‌های مهم و شاخص انقلاب اسلامی است در این اردوها شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با سیره امامین انقلاب، با حماسه‌هایی که اتفاق افتاده و همچنین با وضعیت قبل از انقلاب آشنایی می‌شوند.

وی با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌های برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام راحل گفت: گفته‌های امام راحل در خصوص صهیونیستی به منصه ظهور رسیده از این رو باید این مهم با شیوه جوان پسند که برای آنها قابل درک باشد برای نسل کنونی بازخوانی شود.

سردار کریمی افزود: خوشبختانه استان مرکزی استان مرکزی در ارتباط با اردوهای راهیان نور جز استان‌های اول و در سطح ملی است انتظار می‌رود این جایگاه با حفظ کیفیت کار همچنان مورد توجه قرار گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار