معاون رئیس جمهور:
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت از محل بودجه سال آینده ۲۰۰ هزار میلیارد ریال برای تخصیص قیر رایگان به منظور اجرای طرح های زیرساختی حوزه راه روستایی کشور تخصیص داده و اصلاح ۸۰۰ نقطه حادثه خیز نیز در دستور کار است.
کد خبر: ۱۱۵۷۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰ 07 March 2024

به گزارش تابناک مرکزی،داود منظور روز پنجشنبه در آیین بهره‌بهرداری از پل زیرگذر راه‌آهن و بلوار شهدای هسته‌ای پرندک شهرستان زرندیه با اشاره به اینکه سالانه حدود ۲۰ هزار نفر از هموطنان ما براثر حوادث جاده‌ای جان خود را از دست می‌دهند، افزود: اصلاح نقاط حادثه خیز در معابر و جاده‌ها یکی از مطالبه‌های مهم مردم بوده که در این راستا اصلاح ۸۰۰ نقطه در دستور دست اندرکاران وزارت راه و شهرسازی و سازمان حمل و نقل جاده ای قرار گرفته است.

وی گفت :ایجاد راه‌های روستایی، اجرای آسفالت‌ریزی جاده‌ها و معابر نیز از دیگر اولویت‌های دولت سیزدهم است و برای اجرای آن ۲۰۰ هزار میلیارد ریال برای تخصیص قیر رایگان از محل اعتبارات ۱۴۰۳ مصوب شده و امید است به مرور به پروژه های حوزه راه روستایی تخصیص پیدا کند.

وی یادآور شد: انتظار می‌رود بتوانیم ۸۰۰ طرح نیمه تمام عمرانی در این بخش را که از محل‌های مختلف ملی، عمرانی و سفر رئیس جمهور به استان ها تامین اعتبار می شود را به اتمام برسانیم تا در سال آینده نیز شاهد افتتاح طرح ها به صورت گسترده باشیم.

منظور با اشاره به اینکه مهمترین شاه راه‌های کشور در استان مرکزی قرار گرفته است، بیان کرد: توسعه و حفاظت از این زیرساخت‌ها به منظور تردد آسان و ایمن برای همه مردم ایران از اولویت‌های دولت در این منطقه است.

داود منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور بهره برداری و بازدید از چند طرح عمرانی در شهرستان های ساوه، زرندیه و خمین به استان مرکزی سفر کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار