امام جمعه موقت اراک گفت: اقشار مختلف مردم کشور و استان مرکزی در روز ۱۱ اسفندماه و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حماسه‌ای فراتر از ۲۲ بهمن امسال خلق کنند.
کد خبر: ۱۱۵۴۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳ 16 February 2024

به گزارش تابناک مرکزی،حجت‌الاسلام سید علی حسینی‌پور در خطبه‌های عبادی سیاسی جمعه اراک، با تبریک اعیاد شعبانیه، افزود: حضور مردم ولایت‌مدار کشور و استان مرکزی در راهپیمایی دشمن‌سوز ۲۲ بهمن‌، آفرین داشت و این حضور مجدد باید در ۱۱ اسفند دشمنان را بسوزاند.

وی بیان کرد: هر سال بر شکوه این راهپیمایی افزوده می‌شود و امسال حضور گسترده جمعیت جوان و نوجوان و دهه‌های ۸۰ و ۹۰، شکوه خاصی ایجاد کرده بود.

امام جمعه موقت اراک ادامه داد: مردم به رهبری امام خمینی(ره) و به دنبال آن رهبر معظم انقلاب تاکنون در صحنه‌های مختلف حضور داشته و مقابل دشمنان ایستاده‌اند، با تلخی‌ها ساخته و با مشکلات دست و پنجه نرم کرده‌اند و از شیرینی‌ها نیز بهره برده‌اند و امروز این کشور به برکت انقلاب اسلامی یکی از قدرتمندترین کشورها است.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور اظهار کرد: هرکسی که شرایط رای دادن دارد باید ۱۱ اسفند خود را به پای صندوق‌های رای برساند.

وی گفت: وای بر افرادی که دیگران را از رای دادن مایوس کنند، این آتش است و به طور قطع اثری هم ندارد.

امام جمعه موقت اراک افزود: وظیفه نامزدهای انتخاباتی و افرادی که وارد این عرصه شده‌اند، بسیار سنگین است و این افراد باید نشان دهند که فردی در تراز جمهوری اسلامی هستند، چه انتخاب شوند چه نشوند.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی باید برنامه‌های خود را به مردم معرفی کنند، کاری به رقبا نداشته باشند و یکدیگر را تخریب نکنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: آموزش و پرورش نسل کنونی جامعه را دریابد و تلاش کند تا سربازان خوبی برای امام زمان(عج) تربیت کنند و معلمان بدانند کوچکترین غفلت قابل جبران نیست.

امام جمعه موقت اراک یادآور شد: امام راحل پس از پیروزی انقلاب اسلامی سفارت صهیونیستی را تعطیل کرد و بلافاصله سفارت فلسطین را افتتاح کرد.

حجت‌الاسلام حسینی‌پور گفت: ۴۵ سال است که رژیم منحوس تلاش و توطئه می‌کند، اما دست به جایی نبره و با طوفان‌الاقصی استخوان‌هایش خرد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار