رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت:۳۰ طرح همزمان با دهه مبارک فجر و ۴۵ طرح نیز در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.
کد خبر: ۱۱۵۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰ 04 February 2024

به گزارش تابناک مرکزی،علیرضا امانی اظهار داشت:اقدامات قابل توجهی در دولت سیزدهم صورت گرفته که یکی از این اقدامات درخشان، به پایان رساندن طرح‌های نیمه تمام است.

وی افزود: از سال گذشته ۱۶۸ طرح در حوزه سلامت استان تعریف شده که حدود ۳۰ طرح همزمان با دهه مبارک فجر و ۴۵ طرح نیز در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد. علی رغم نزدیکی استان مرکزی به مرکز کشور در سال های گذشته حوزه بهداشت و درمان دچار ضعف‌های متعددی از جمله عدم جذب منابع مالی خوب، بوده است که باید تدابیر ویژه‌ای در این راستا اندیشیده شود.

امانی تصریح کرد: دانشکده‌های علوم پزشکی خمین و ساوه به عنوان بازوان اجرایی دانشگاه علوم پزشکی اراک هستند که با تعامل و هم‌افزایی در این راستا می‌توان گام‌های مؤثرتری در حوزه بهداشت و درمان و تأمین سلامت مردم برداشت.

وی گفت: دانشکده علوم پزشکی ساوه روند رو به پیشرفتی داشته و حضور خیران، جذب منابع در این روند بسیار اثرگذار بوده است. هم افزایی و همدلی تمامی دستگاه‌های اجرایی به نفع مردم و تصمیمات امروز حوزه سلامت به طور حتم در آینده تأثیرگذار است و باید به دور از حاشیه‌ها در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم گام برداریم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار