۶۰ مجموعه ورزشی سپاه استان مرکزی مجری برنامه‌های اوقات فراغت است

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۶۰ مجموعه ورزشی سپاه در این استان به دانش‌آموزان در ایام تابستان خدمات ارایه می‌کند.
کد خبر: ۱۱۷۴۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۵ 08 July 2024

به گزارش تابناک مرکزی،سردار مرتضی عمومهدی عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از فعالیت‌های مرکز تربیت بدنی سپاه، از مدرسه فوتبال بسیج اراک و برخی رشته‌های باشگاه مقاومت بسیج افزود: بیش از ۶۰ مجموعه ورزشی در قالب سالن‌های ۹ دی، صالحین و مرکز شهدای بسیج اراک، در حال خدمت رسانی ورزشی، فرهنگی و اوقات فراغت به مردم، دانش‌آموزان و بسیجیان هستند.

وی بیان کرد: سپاه روح‌الله در چند سال اخیر توانسته در راستای قهرمان پروری در سایر رشته‌های ورزشی گام‌های بلندی بردارد و این رویکرد با قوت ادامه دارد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ورزشکاران یک الگوی تکثیرپذیر در جامعه محسوب می‌شوند و نقش مهمی در پیشبرد اهداف جامعه دارند، پس توجه همه جانبه به این قشر از جامعه یک ضرورت مهم است.

وی با تأکید بر اینکه انتقال امید و نشاط به نوجوانان از مهمترین اولویت‌های امروز جامعه است، افزود: باید نوجوانان سرشار از افتخار، شادابی و امیدوار به آینده باشند تا بتوانند در ساخت ایران قوی نقش‌آفرینی کنند.

وی بیان کرد: به برکت فرهنگ و تفکر بسیج امروز نوجوانان زیادی در بخش‌های مختلف در حال فعالیت هستند که ورزش و برنامه‌های اوقات فراغت از جمله آنان است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: در راستای غنی‌سازی و استفاده بهینه از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان طرح‌های مختلفی در بسیج از جمله طرح شهید عجمیان در دستور کار قرار گرفت و سطح استقبال از آن مطلوب است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار