دسترسی مردم به مدیران در دولت سیزدهم تسهیل شد

سخنگو و دبیر هیات دولت گفت: دولت سیزدهم دسترسی مردم را به عموم مدیران در سطوح مختلف سهل و آسان کرد.
کد خبر: ۱۱۷۰۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹ 11 June 2024

به گزارش تابناک مرکزی،علی بهادری جهرمی، عصر امروز در نخستین جشنواره‌ روابط عمومی‌های استان مرکزی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها سنگر و نمایش ‌دهنده خدمات دولت هستند اما خط خدمت آنها کمتر دیده می‌شود، قریب به هزار روز از دولت سیزدهم می‌گذرد و روابط عمومی‌ها در عرصه اطلاع رسانی اقدامات دولت فعال بودند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: جشنواره روابط عمومی‌های استان مرکزی امروز مزین به‌نام شهید مدافع حرم است که در سنگر روابط عمومی خدمت می‌کردند. جامعه ما میراث‌دار انسان‌های از خود گذشته است که بار مسئولیت سنگینی بر دوش ما قرار داده‌اند.

سخنگو و دبیر هیئت دولت با بیان اینکه بسیاری از عزیزان در بدنه دولت در بهت خبر حادثه شهادت شهید جمهور و‌ همراهان ایشان هستند، گفت: یکی از انتظارات مهم و اصلی شهید خدمت از بنده در جایگاه سخنگوی دولت این بود که تنها سخنگوی دولت نباشم، بلکه سخنگوی مردم در دولت و مدافع مردم و افکار عمومی باشیم و فرمودند شما وکیل مردم در دولت باشید.

بهادری جهرمی با تأکید بر تداوم روش سید شهدای خدمت در حوزه روابط عمومی‌ها، عنوان کرد: برخی از افراد حوزه روابط عمومی را یک‌ مسیر یک خطه می‌دانند اما از نگاه آیت‌الله رئیسی این روش غلط و ناقص است، ایشان حوزه روابط عمومی را یک‌مسیر دو سویه می‌دانستند، اگر قرار است مسیر خدمت ادامه پیدا کند باید به روش‌ها و سیره‌ها به معنای کامل اقتباس کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مدیران باید به روابط عمومی‌ها جایگاه اعطا کنند تا روابط عمومی بتواند جامعه مخاطب را برای ما بهتر معرفی کند. در دولت سیزدهم دسترسی مردم به عموم مدیران کل سهل‌تر شد و این خط و راه خدمت باید صیانت شود، چراکه راه خدمت و شهادت در این مسیرها قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار