تابناک مرکزی: رییس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان شازند گفت: تیم شهدای واشه با اقتدار کامل قهرمان مسابقات لیگ فوتسال روستایی شهرستان شازند گرامیداشت جام شهدای ورزشکار شد.
مهدی پاشازاده هدایت تیم فوتبال آلومینیوم اراک را برعهده گرفت
بعد از برکناری داود مهابادی؛
تابناک مرکزی: مهدی پاشازاده عصر امروز با حضور در هیات فوتبال استان مرکزی قرارداد خود را با تیم آلومینیوم منعقد کرد تا رسما به عنوان سرمربی جدید این تیم شناخته شود.
تابناک مرکزی: از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، 12روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها که در نیمه نخست سال 95 فعالیت مناسبی داشته اند معرفی شدندکه در این بین نام استان مرکزی نیز به چشم می خورد.
داود مهابادی از تیم فوتبال آلومینیوم اراک جدا شد
پایان سلطه تفکر ضعیف حاکم بر تیم فوتبال آلومینیوم اراک؛
تابناک مرکزی: داود مهابادی که از اواسط فصل گذشته هدایت آلومینیوم اراک را بر عهده داشت امروز بر اساس اعلام وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک رسما از این تیم جدا شد.
آلومینیوم اراک تیمی که توان بردن ندارد/ شعار حیا کن رها کن تماشاگران علیه مهابادی و مدیرعامل باشگاه/ چه کسانی زمینه حضور یک مربی اخراجی را در اراک مهیا کردند؟
تابناک مرکزی گزارش می دهد؛
تابناک مرکزی: هفته گذشته بود که تابناک مرکزی در تحلیل خود از مسئولان امر خواسته بود تا فرصت باقی است به سلطه این تفکر ضعیف حاکم بر تیم فوتبال آلومینیوم اراک پایان دهند و فرد دیگری را جایگزین مهابادی کنند و امروز با تکرار همان درخواست دیروز این توقع را از رئیس هیات مدیره و مسئولان تیم قوتبال آلومینیوم دارد که کسانی که را زمینه حضور داود مهابادی را به عنوان یک مربی اخراجی در اراک فراهم کردند به مردم معرفی کند.
تابناک مرکزی: مدیر ورابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: مسابقات رشته های ورزشی بسکتبال، فوتسال و هندبال لیگ برتر کشور که قرار بود روزهای دوشنبه و سه شنبه در اراک برگزار شود، به دلیل رحلت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، لغو شد.
دولت مکلف به اختصاص بخشی از مالیات ارزش افزوده برای توسعه ورزش همگانی شد
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی؛
تابناک مرکزی: علی اکبر کریمی از تصویب مفاد ماده 109 قانون برنامه ششم توسعه خبر داد که طبق آن دولت مکلف شد 27 صدم درصد از کل 9 درصد ارزش افزوده را برای توسعه ورزش مدارس، بانوان، روستایی و عشایری، همگانی و زیرساختهای ورزشی با اولویت بخشی به ورزش معلولان و جانبازان اختصاص دهد .
تابناک مرکزی: ابراهیم نصیری تنها کاندیدای این مسئولیت با رای قاطع برای پنجمین دوره متوالی به عنوان رئیس هیات جانبازان و معلولان استان مرکزی انتخاب شد.
دبل ملوان مقابل آلومینیوم اراک / آیا تیم دوازدهم لیگ آزادگان شانسی برای صعود به لیگ برتر دارد؟ / قطار فوتبال اراک با مهابادی به کجا می رود؟
تابناک مرکزی گزارش می دهد؛
تابناک مرکزی: مهابادی که در طول 10 هفته گذشته از 30 امتیاز ممکن تنها 12 امتیاز را کسب کرده است از اهرم های نظارتی بر عملکرد فنی خود نیز رهایی یافته و از پاسخگویی به جامعه فوتبال استان مرکزی طفره رفته است و با تحمیل هزینه های بالا به تیم و سخن از جذب نفرات جدید برای کسب نتایج موفق در نیم فصل دوم امیدهای ورزش دوستان استان مرکزی برای مشاهده صعود تیم فوتبال آلومینیوم اراک به لیگ برتر را دستخوش بازی جدیدی کرده است.
تابناک مرکزی: با توجه به اتفاقات اخیر بین کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی و برانکو ایوانکوویج سرمربی پرسپولیس ،همانطور که انتظار می رفت کارلوس کی روش اقدام به انتشار بیانیه ای در این خصوص در صفحه اجتماعی اش کرد.
صفحه  از ۵۵