تابناک مرکزی: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای با حضور دو ورزشکار از استان مرکزی در اراک برگزار می شود.
تمامی املاک ورزشی استان مرکزی در سامانه
سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: هیچ ملک ورزشی در استان نداریم که در سامانه سادا نباشد و تمامی املاک در این سامانه ثبت شدند.
نيروهاي توانمند و جوان آينده درخشانی براي ورزش استان رقم می زنند/ حمایت صنایع استان از ورزش رضايت بخش نيست
معاون حقوقي و امور استانهاي وزارت ورزش و جوانان؛
تابناک مرکزی: امير رضا خادم در مراسم تكريم و معارفه سرپرست جديد اداره كل ورزش وجوانان استان مركزي، انتخاب انجام شده را در جهت آينده درخشان براي مديريت ورزش استان دانست و گفت: عابد حقدادي ديده و انتخاب شد تا نشاط و انگيزه اميد در بين همه جوانان ايجاد و زنده نگه داشته شود.
تابناک مرکزی: رئیس فدراسیون فوتبال طی حکمی رئیس هیات فوتبال استان مرکزی را منصوب کرد
ابقاء غفاری در سمت ریاست هیات فوتبال استان مرکزی
در مجمع انتخابی هیات فوتبال استان مرکزی صورت گرفت،
تابناک مرکزی: در مجمع انتخابی هیات فوتبال استان مرکزی محمدرضا غفاری برای چهار سال دیگر رییس هیات فوتبال استان مرکزی باقی ماند.
جریمه سنگین کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال برای درگیری اراک
طبق حکم کمیته انضباطی بسکتبال؛
تابناک مرکزی: کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال، افراد درگیر در برخورد فیزیکی مسابقه اراک و نفت آبادان را در مجموع 30 میلیون تومان جریمه کرد.
تابناک مرکزی: تیم فوتبال شهرداری اراک در پایان مرحله اول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در گروه نخست با قرار گرفتن در مکان یازدهم جدول رده بندی به لیگ دسته سوم سقوط کرد.
آلومینیوم قدم به قدم در تعقیب صدرنشینان/نیم نگاه اراکی ها به تحقق رویای 13 ساله
هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛
تابناک مرکزی: تیم فوتبال آلومینیوم اراک موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد راه آهن تهران عبور کند تا با تداوم روند موفقیت آمیز امیدهای خود را برای حضور در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر افزایش دهد.
تابناک مرکزی: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: ۱۱۱ طرح نیمه تمام ورزشی در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در انتظار تامین اعتبار است.
سطح بندی افراد مستعد شناسایی شده در طرح استعدادیابی همگانی اسکیت
نایب رئیس هیات اسکیت استان مرکزی خبر داد:
تابناک مرکزی: نایب رئیس هیات اسکیت استان مرکزی از سطح بندی افراد مستعد شنایایی شده در طرح استعدادیابی همگانی اسکیت استان خبر داد.
صفحه  از ۵۷