امام جمعه تفرش:
مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی انسان سازی است/ حاج قاسم سلیمانی از دستاوردهای بزرگ انقلاب بشمار می رود

به گزارش تابناک مرکزی،حجت الاسلام میرزایی در خطبه های نماز جمعه شهرستان تفرش در خطبه اول نماز با دعوت مردم به تقوای الهی و با اشاره به میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها افزود:
علاقه واقعی به حضرت زهرا اعتقاد به چهارده معصوم است.
وی در خطبه دوم نماز با تبریک مجدد میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و تولد بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی ره گفت: فاطمه زهرا مظهر تجلی خوبی ها و شخصیت های الهی است به گونه ای که تقدس همه آنها در ایشان جمع بود.
وی با تبریک روز مادر و هفته زن یاد آورشد: با پیروزی انقلاب اسلامی، حقیقت زن با تغییر چشم گیر در بازگشت به فطرت انسانی ان به حقیقتی نورانی بدل شد.
وی باز پس گیریی جایگاه خانوادگی و اجتماعی زنان را از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه زنان دانست.
استاد حوزه علمیه با اشاره به راهپیمایی بزرگ مردم در ۲۲ بهمن اظهارداشت:
مردم همچون ۴ دهه گذشته خیابان ها را مملو از گام های استوار و مشت های گره کرده کردند و بار دیگر با آرمان های حضرت امام و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
وی به پیام های این روز بزرگ اشاره کرد و گفت: این حضور از الطاف خداوند است و مشخص شد که ید قدرت او پشتیبان انقلاب اسلامی است در غیر این صورت در مقابل این همه توطئه و هجمه های دشمنان اسلام رویای آنان محقق و کار انقلاب تمام می شد.
وی با اشاره به وصیت الهی و سیاسی سردار مقاومت اظهارداشت:
تمام تاکید سردار سلیمانی بر حفظ جریان ولایت است که اگر آسیب ببیند به تمام هویت انقلاب ضربه وارد می شود.
میرزایی ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد بر خلاف خواست دشمن و برخی عناصر داخلی که سعی داشتند مردم را از حضور پای صندوق‌های رای دلسرد کنند،همچون ۲۲ بهمن به روزی پر شور و حضوری گسترده تبدیل می شود.
وی خطاب به نامزدهای مجلس هم گفت:
بدانید که با چه مردمی طرف هستید.
وی ادامه داد:آنان که دل در گرو انقلاب دارند باید هوشمندانه عمل و رفتارهای سیاسی خود را در تراز انقلاب هماهنگ و ثابت کنند لیاقت نمایندگی این مردم فهیم را دارند.
وی مراعت کردن قانون و ادب را لازمه کار تبلیغات کاندیدها دانست و بر آن توصیه کرد.
رئیس شورای فرهنگی شهرستان با اشاره به عملکرد مجلس فعلی گفت: حتی اگر اقدامات مثبت داشته اما در مجموع مجلسی که در تراز نظام اسلامی و مردم شریف آن باشد، نبوده است.
وی ادامه داد: رها کردن وظیفه نظارتی مجلس تحمیل سختی های فراوان معیشتی به ملت را در پی داشته است.
وی تاکید کرد: این موارد نشان می دهد که اگر در انتخاب نمایندگان پیش رو دقت لازم به کار گرفته نشود، شرایط سختی بر مردم و نظام تحمیل می شود.
حجت الاسلام میرزایی یادآورشد: برای اقتدار نظام که با یک مجلس قوی همراه می شود، لازمه یک انتخاب پر شور و اگاهانه لازم است.
رئیس ستاد مردمی مناسبت ها گفت:
کسانی که برای کمک به منطقه سیستان آماده هستند برای ثبت نام به دفتر امام جمعه مراجعه کنند.
وی از مردم برای صرفه جویی در مصرف گاز و کمک به مردم شمال کشور دعوت کرد.