معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت : درتیرماه سالجاری از ۴۳۸ واحد نانوایی در سطح استان بازرسی بعمل آمده و ۴۶ پرونده تخلف تشکیل شده است .
کد خبر: ۹۸۳۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹ 04 August 2021


به گزارش تابناک مرکزی ، محمد جواد قربانیان ، با اشاره به نظارت بر واحدهای نانوایی سطح استان افزود: عرضه نان باکیفیت به مردم مهم‌ترین مطالبه‌ای است که از سوی اقشار مختلف جامعه پیگیری می‌شود بنابراین با توجه به حساسیت های بهداشتی و نیز نظارت بر عملکرد نانوایی در تیر ماه سالجاری از ۴۳۸ واحد خبازی در سطح استان بازرسی به عمل آمد که ۴۶ واحد به دلیل تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی و عدم در ج قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند .
وی گفت: از مجموع واحدهای متخلف ۱۶ واحد نانوایی سنگک ، ۲۳ واحد لواشی ، ۲ واحد تافتون و ۵ واحد بربری بوده که ارزش ریالی پرونده هادر مجموع ۱۲۰ میلیون ریال بوده است.
قربانیان افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته گشت های مشترک بازرسی از واحدهای خبازی استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره اماکن نیروی انتظامی بصورت روزانه در حال انجام بوده و موارد بهداشتی و تخلفات احتمالی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی و عدم درج قیمت توسط کارشناسان به متصدیان واحد ها تذکر داده میشود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار