فرمانده انتظامي شهرستان اراک، از دستگيري سارق کابل برق این شهرستان و کشف ۷۰۰ کیلوگرم کابل برق از مخفیگاه این فرد خبر داد.
کد خبر: ۹۲۱۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴ 05 December 2020به گزارش تابناک مرکزی، سرهنگ" امیر مختاری"افزود: در پي وقوع چند فقره سرقت کابل برق در مناطق مختلف شهرستان اراک، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی اظهارداشت: سرانجام مأموران شهرستان، با تلاش های شبانه روزی، موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر سارق حرفه ای در هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و کشف ۷۰۰ کیلوگرم کابل برق از مخفیگاه این فرد شدند .
وی یادآورشد: پس از استفاده از شگرد های خاص پلیسی و مشاهده مستندات قانونی، سارق مذکور در بازجويي هاي فني کارشناسان انتظامي به سرقت کابل برق از از تجهیزات برق رسانی اداره برق شهرستان اراک اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان اراک با تأکید بر استفاده از تجهیزات ایمنی و بکار بستن هشدارهای پلیسی از سوی افراد جامعه در پیشگیری از وقوع سرقت های مختلف افزود: سارق دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار