قرارداد طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبک خطی (واحد LL) شرکت پتروشیمی شازند با عنوان" پروژه طراحی، ساخت و نصب سامانه فرایندی سرمایشی واحدLL" منعقد شد.
کد خبر: ۸۸۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱ 11 August 2020

 

به گزارش تابناک مرکزی،این آیین با حضور مهندس ولدخانی مدیرعامل پتروشیمی شازند به عنوان کارفرما و مدیرعامل شرکت سینا کنترل شیراز به عنوان مجری پروژه در محل سالن کنفرانس مجتمع پتروشیمی شازند برگزار شد.
مهندس ولدخانی مدیرعامل پتروشیمی شازند دراین آیین با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت سینا کنترل شیراز گفت: در شرایط کنونی با توجه به تحریم های ظالمانه بین المللی و عدم حضور شرکت ها و کارشناسان خارجی در کشور، خوشبختانه شرکت سینا کنترل شیراز با تکیه بر توانمندی داخلی به عنوان مجری طرح توسعه واحد LL پتروشیمی شازند انتخاب شده و این طرح که قرار بود تجهیز و اجرای آن توسط شرکت های خارجی انجام شود، از این پس به این شرکت واگذار می شود.
وی افزود: پتروشیمی شازند به عنوان کارفرما برای پیشبرد هر چه بهتر این پروژه در کنار مجری خواهد بود و انتظار داریم با همت مهندسین شرکت سینا کنترل، طرح توسعه واحد LL در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
مهندس انصاری نیک سرپرست مدیریت طرح های توسعه شرکت پتروشیمی شازند هم با اشاره به حضور شرکت های مختلف داخلی در مناقصه طرح توسعه واحد LL گفت: شرکت های داخلی متعددی با توانمندی های بالا در این مناقصه شرکت کردند که شرکت سینا کنترل بر اساس استانداردهای مهندسی و سیستم های کنترل کیفی و فنی بالا در این پروژه حساس و حائز اهمیت به عنوان برنده و مجری انتخاب شد و امیدمی رود طرح توسعه واحد LL پتروشیمی شازند در زمان مقرر عملیاتی و در مدار سرویس قرار گیرد.
مهندس صدیق مدیرعامل شرکت سینا کنترل از اعتماد مهندس ولدخانی و مدیران شرکت پتروشیمی شازند قدردانی کرد وگفت: تمام تلاش همکاران ما پیش برد و افتتاح پروژه طرح توسعه واحد LL پتروشیمی شازند در زمان تعیین شده خواهد بود.
پروژه طراحی و ساخت مجموعه سرمایش فرآیندی در راستای تکمیل طرح توسعه واحد پلی اتیلن سبک خطی شرکت پتروشیمی شازند، کومونومر موجود در جریان چرخش نیتروژن ورودی را با استفاده از عملیات سردسازی تا دمای منفی 40 درجه سلسیوس، تفکیک، بازیابی، و مجدداً مورد استفاده قرار می دهد.
با نصب و راه اندازی این مجموعه اهداف متعددی نظیر: امکان تولید گریدهای خاص از جمله LL-6209 و LL0209 در واحد پلی اتیلن سبک خطی، بازیافت حدود %17 کومونومر 1 بوتن و %12 کومونومر 1 هگزن، افزایش ضریب ایمنی بخش اکسترودر به دلیل ممانعت از تجمع گازهای قابل انفجار در سیستم انتقال پودر و کاهش گازهای رها شده به محیط زیست و کاهش اتلاف مواد یا ارزش اقتصادی محقق خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار