مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: دغدغه دشمن برای دور کردن جوانان انقلابی خارج کردن آنان از تمام صحنه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است.
کد خبر: ۸۸۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰ 26 July 2020

 

به گزارش تابناک مرکزی، حجت‌الاسلام قربانپور در نشست با مداحان شاخص استان مرکزی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای دور کردن جوانان از صحنه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی افزود: برای شکست توطئه‌ها لازم است که به جوانان در همه صحنه ها حضور فعالی داشته باشند.
وی به ضرورت برنامه‌ریزی مناسب برای تربیت مداحان انقلابی، مومن در کانون مداحان استان مرکزی اشاره کرد و گفت: باید به ساختار معنوی، اعتقادی و معرفتی جامعه مداحان توجه ویژه داشته باشیم و تربیت و تعلیم به نحوی باشد که آنان آگاهی و اطلاعات لازم را از تاریخ ائمه اطهار و زندگی نامه آن بزرگواران داشته باشند.
حجت‌الاسلام قربانپور افزود: امروز دشمنان از تمام امکانات و ابزار خود برای فاصله گرفتن جوانان از مساجد و تکیا استفاده می‌کنند و برای شکست توطئه‌های آنان لازم است که در زمینه‌های مختلف به جوانان مسئولیت‌هایی داده شود و در واسپاری کارهای فرهنگی هم به حضور جوانان توجه ویژه شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه رفتار، گفتار و عمل یک مداح باید همواره عالمانه و سازنده باشد گفت: کانون مداحان باید از تمام امکانات و قوای خود در تعلیم و تربیت مداحان بهره گیرند.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه مدح و ثناء در اسلام و با بیان اینکه مداحان در کنار سخنرانان و وعاظ کار فرهنگی بسیار سختی را بر عهده گرفته اند افزود: با توجه به اهمیت این جایگاه و همچنین فعالیت‌ مداحان و ستایشگران لازم است که کانون مداحان استان مرکزی برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه داشته باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار