رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: افزایش خدمت رسانی به مردم با تعامل و هم افزایی دستگاه های اجرایی میسر می شود.
کد خبر: ۸۶۸۸۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹ 29 June 2020

 

به گزارش تابناک مرکزی، دکتر علی کریمی در جلسه مشترک مدیران صنعت آب و برق استان مرکزی با نمایندگان مجلس که در فرمانداری شهرستان محلات برگزار شد، افزود: آب وبرق در زندگی انسانها مانند عوامل حیاتی است و زندگی بدون اینها قابل تصور وممکن نیست و این امر نشان دهنده اهمیت فعالیت مهم و ارزنده صنعت آب و برق است.
وی صنعت برق را از زیرساخت‌ توسعه‌ صنایع دیگر اعلام کرد و گفت:توجه دو چندان به این صنعت به ویژه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید ضروری است.
دکتر کریمی برتسریع در روند ارائه خدمات برق رسانی و آبرسانی به مردم شهید پرور استان مرکزی تاکید کرد و افزود: باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم و صیانت از منابع انرژی بکار گرفته شود.
وی همچنین خواستار مدیریت مصرف برق توسط مردم و مسئولین برای گذر از پیک تابستان ۹۹شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم با ارائه خلاصه‌ای از وضعیت عملکرد این شرکت، گفت:تامین برق پایدار، مستمر و اقتصادی، برآورده کردن انتظارات و نیاز‌های مردم، خدمت رسانی به موقع و پاسخگویی به هنگام در هر پست سازمانی در صنعت برق از جمله وظایف و اهداف اصلی این شرکت محسوب می‌شود.
مهندس اله داد با بیان اینکه مصرف برق در خرداد ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان مرکزی ۱۲درصد افزایش یافته است،افزود: مصرف برق در استان مرکزی در روزهای گذشته به اوج خود رسیده وبه مرز ۹۰۰ مگاوات نزدیک شده است که در صورت ادامه این روند و عدم همکاری مردم و مسئولین در مدیریت مصرف برق ،مشکلات جدی پیش رو خواهد بود.
وی ادامه داد: فرسودگی شبکه برق، کمبود نقدینگی در صنعت برق و اختلاف چشمگیر نرخ تکلیفی و قیمت تمام شده انرژی و انشعاب، رشد بالای مصرف ، نبود زیر ساخت های شهری و سرقت تجهیزات مهمترین مشکلات پیش روی شرکت توزیع برق است که این عوامل در مواردی مانع از خدمات رسانی بهینه به شهروندان می شود.
مهندس اله داد افزود: تمام تلاش ما در مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان ها خدمت مضاعف به مردم شهرها و روستاهای سراسر استان برای تامین برق مطمئن و پایدار است.
وی با اشاره به وضعیت موجود وصول مطالبات ، برق های غیر مجاز و لزوم جمع آوری و ساماندهی آن ها اظهارداشت: اجرای این امر نیازمند مساعدت تمام مشترکین و دستگاه های اجرایی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین