مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی خبر داد:
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از کاهش ۷۰ درصدی میزان تردد طی ۸ روز نخست سال جاری در سطح استان مرکزی خبر داد
کد خبر: ۸۳۶۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹ 05 April 2020

به گزارش تابناک مرکزی علیرضا ایزدی گفت:کل تردد انجام شده در ۶۲ محور شریانی استان مرکزی که مجهز به ثبت تردد شمار آنلاین هستند ثبت می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی افزود: این میزان تردد نشان از کاهش ۷۰ درصدی میزان تردد نسبت به تردد وسایل نقلیه استان در  سال گذشته دارد که دلیل اصلی آن محدودیت های به وجود آمده در خصوص شیوع بیماری کووید ۱۹ است.

وی در ادامه گفت: از تمامی مسافران و گردشگران که علاقه مند به سفر استان مرکزی هستند درخواست داریم تا سفرهای خود را به تعویق بیاندازند تا در فرصت مناسب بتوانیم پذیرایی خوبی از آنان به عمل بیاوریم.
ایزدی با اشاره به محدودیت های موجود برای سفر در سطح کشور و عدم ارایه امکانات توسط اماکن گردشگری، بیان کرد: زمان مناسبی برای تعطیلات و جایگزین پیک سفر تعیین خواهد شد و با تصمیماتی  که توسط استاندار محترم  مرکزی در نظر گرفته شده پذیرایی ویژه و درخور توجه از گردشگران بعد از اتمام اپیدمی این بیماری که امیدواریم در آینده نزدیک اجرایی شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار