در راستای مقابله با آسیب‌های اجتماعی انجام می‌شود
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه طرح اعتلای بسیج فرهنگیان با محور شبکه معلم آینده‌ساز در ۴۰۰ مدرسه استان عملیاتی خواهد شد گفت: سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی آمادگی برگزاری طرح را در سطح استان و شهرستان‌ها را دارد که برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص انجام شده است.
کد خبر: ۷۹۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱ 14 November 2019

 

سرهنگ پاسدار رضا محمد گلی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه روح الله استان مرکزی از برگزاری طرح اعتلای بسیج فرهنگیان در روز ۲۳ آبان ماه در اراک خبر داد و گفت: طرح اعتلای بسیج با محور شبکه معلم آینده ساز در مرحله اول برای ناحیه ۱ و ۲ اراک، شازند و هندودر در سطح مدیران مدارس در کانون بسیج اراک برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از پایه‌های مهم فرهنگ در جامعه توجه به آموزش و اعتلا است که در این راستا با توجه به تفاهم نامه‌ای که میان سازمان بسیج فرهنگیان و وزارت آموزش و پروش منعقد شده این طرح از مهر ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز شده است.

محمدگلی با بیان اینکه در گام اول این طرح آموزش روسای سازمان بسیج فرهنگیان، در گام دوم آموزش مدیران کانون بسیج فرهنگیان و اعضای شورای کانون در مشهد و مرکز استان آموزش‌دیده‌اند گفت: در گام سوم آموزش را برای تیم موجود در مدارس که شامل مدیران، معاونین پرورشی و معلمان را شامل می‌شود برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: برای اجرای طرح تیم پنج نفره شامل مدیر مدرسه، معلم پرورشی، معلم تراز انقلاب، نماینده انجمن اولیا و مربیان وبسیج فرهنگیان تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح در ۳ محور فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی پیش می‌رود افزود: طرح اعتلای بسیج فرهنگیان با هدف شناسایی آسیب‌های اجتماعی و چالش‌های مدارس با محوریت فضای مجازی جهت مقابله با جنگ نرم دشمن اجرا می‌شود.

محمدگلی با بیان اینکه این طرح در ۴۰۰ مدرسه استان عملیاتی خواهد شد گفت:  سازمان بسیج فرهنگیان استان مرکزی آمادگی برگزاری طرح را در سطح استان و شهرستان‌ها را دارد که برنامه ریزی‌های لازم در این خصوص انجام شده است.

وی اظهار داشت: این طرح در راستای اجرایی شدن سند تحول بنیادین مبتنی بر گام دوم انقلاب اسلامی در سطح مدارس اجرا می‌شود. شناسایی مدارس- توجیه عوامل اجرایی، اجرا و ارزیابی از مهم‌ترین مراحل این اجرای این طرح می‌باشد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: هم اکنون ۱۶ کانون بسیج فرهنگیان در سطح استان مرکزی فعالیت دارند که در طول سال برنامه‌های مختلفی در راستای اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اجرا می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار