رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: دو جوانی که به بهانه فروش آدم کوتوله از دو شهروند اراکی در حدود ۶۷۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند، در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شدند
کد خبر: ۷۸۱۱۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰ 18 September 2019

 

 سرهنگ "سید نورالدین حسینی" رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: چندی پیش دو شهروند اراکی با در دست داشتن برگه شکوائیه‌ای به پلیس آگاهی استان مراجعه کردند و درخواست رسیدگی به کلاهبرداری صورت گرفته از آنان را ارائه دادند.

وی اضافه کرد: مالباختگان در اظهارات خود به کارآگاهان پلیس اذعان داشتند که چندی پیش دو جوان به مغازه آنان مراجعه کرده و با بیان اینکه در کار خرید و فروش دفینه و آدم کوتوله هستند، تصاویری دروغین از آثار آدم کوتوله‌ها به آنان نشان داده و آنان را متقاعد به خرید آدم کوتوله می‌کنند و در چندین مرحله مبلغ ۶۷۰ میلیون ریال از آنان دریافت کرده و دیگر جوابگوی تلفن خود نمی‌شوند.

وی اضافه کرد: بلافاصله تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس برای شناسایی دو جوان کلاهبردار آغاز شد و ماموران انتظامی موفق شدند هر دو نفر را شناسایی و در عملیات‌هایی جداگانه دستگیر کنند.

حسینی ادامه داد: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده، افراد دستگیر شده به جرم خود اعتراف کردند و پرونده آنان با تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی ارسال شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان ادامه داشتن تحقیقات تکمیلی از این افراد گفت: با توجه به احتمال کلاهبرداری‌های دیگر از سوی این افراد، شهروندانی که به این روش از آنان کلاهبرداری شده است می‌توانند برای پیگیری پرونده‌های خود به پلیس آگاهی استان مرکزی مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار