مرکزی
جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۱۲۰ کیلوگرم حشیش در عملیات مشترک پلیس مرکزی و سمنان خبر داد
کد خبر: ۷۶۴۸۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹ 22 July 2019

 
 
 
سرهنگ یوسف سپهوند گفت: در تداوم طرح‌های مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر که در کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کردند، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنان آغاز کردند.
وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس مرکزی، سرانجام اعضای این باند شناسایی و مشخص شد که با ۲ دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان‌های جنوبی به مرکز کشور می‌باشند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در عملیات مشترک تیم اعزامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس سمنان، در عملیاتی خودرو‌های مذکور شناسایی و در یکی از محور‌های مواصلاتی استان سمنان متوقف شدند.
این مقام انتظامی یاد آور شد: در بازرسی از یکی از خودروها، ۱۲۰ کیلو گرم حشیش که به شکل ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.
وی در پایان با تأکید بر وجود عزم راسخ از سوی پلیس استان در مبارزه مستمر و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر افزود: ۴ متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار