محمد حسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت:
عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: اعتقاد داریم که باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم و به نوعی نیاز‌های کشور را در زمینه دارو و سایر موارد تأمین کنیم
کد خبر: ۷۶۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳ 09 July 2019
 
 

نمی‌توانیم به اروپایی‌ها اعتماد کنیم

محمد حسینی در ارزیابی خود از گام دوم ایران در کاهش تعهدات برجامی، گفت: اروپایی‌ها به تعهدات خود در برجام به طور شفاف عمل نکردند و ایران به درستی گام دوم خود در کاهش تعهدات برجامی را برداشت.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی احتمال اینکه اروپایی‌ها مجددا زمان را از ایران بگیرند و باز هم به تعهداتشان عمل نکنند وجود دارد.

عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس تاکید کرد: ایران هموراه به دنبال مباحث صلح آمیز در منطقه و دنیا بوده است لذا ما همچنان در راستای فناوری هسته‌ای خودمان با اقتدار حرکت خواهیم کرد.

حسینی بیان داشت: اگر در شرایط فعلی بخواهیم مجددا به اروپایی‌ها طی مذاکره جدید اعتماد کنیم باز هم شاهد عهدشکنی آن‌ها خواهیم بود.

این نماینده مجلس بیان داشت: ما اعتقاد داریم که باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم و به نوعی نیاز‌های کشور را در زمینه دارو و سایر موارد تامین کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: طی سال‌های اخیر در راکتور اراک و سایر مراکز هسته‌ای به نوعی متضرر شدیم و باید گام‌های موثری در این حوزه برداریم.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار