فراهان
کلنگ نخستین پروژه نوسازی واحد‌های مسکونی آسیب دیده ناشی از بارندگی‌های بهاره سال جاری در فراهان با حضور حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس و سجادی فرماندار شهرستان به زمین زده شد.
کد خبر: ۷۶۰۶۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴ 08 July 2019

كلنگ‌زني بازسازي اولين واحد مسكوني روستايي آسيب‌ديده از سيل در فراهان

 

 

سجادی گفت: پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی قرض الحسنه برای ساخت واحد مسکونی روستایی و ۵۰ میلیون تومانی به واحد‌های مسکونی شهری حادثه‌دیده از سیل اخیر با بازپرداخت ۱۲ ساله در شهرستان فراهان در نظر گرفته‌شده است.

فرماندار فراهان با بیان اینکه تاکنون از ۲۲۰ پرونده تشکیل شده ۷۰ متقاضی به بانک‌های عامل در سطح شهرستان معرفی شده اند تصریح کرد: ۳۵ فقره تسهیلات به حساب متقاضیان واریز گردیده است.

سجادی با تاکید بر اینکه مددجویان کمیته امداد علاوه بر تسهیلات بنیاد مسکن  از ۳۰ میلیون تومان تسهیلات و ۱۰ میلیون بلاعوض برخوردار می‌شوند، افزود: واحد‌ها از تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی بلاعوض، اهدای تعداد ۱۶۰ کیسه سیمان هدیه رهبری برای هر واحد و مجوز‌های ساخت و ساز و تهیه نقشه بصورت کاملا رایگان بهره مند می‌شوند.

 

کلنگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان Ú©Ù„نگ‌زنی بازسازی اولین واحد مسکونی روستایی آسیب‌دیده از سیل در فراهان

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار