مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
حجت‌الاسلام ذوالفقاری با اعلام برگزاری جشنواره استانی «سرود رضوی» و نیز ویژه‌برنامه روز دختر همزمان با دهه کرامت، گفت: برنامه‌های اوقات فراغت در بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری استان مرکزی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۵۲۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ 11 June 2019
 
 

 

حجت الاسلام «مصطفی ذوالفقاری» از برگزاری جشنواره استانی «سرود رضوی» در استان مرکزی همزمان با دهه کرامت خبر داد و گفت: همزمان با جشن‌های دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س)، جشنواره سرود رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی  در این استان روز ۱۳ تیر برگزار می‌شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام برای شرکت در جشنواره سرود رضوی تا ۳۰ خرداد ماه است، اظهار کرد: ایجاد رقابت سالم به منظور کشف و شناسایی استعداد‌های برتر فعالان سرود در حوزه معارف اسلامی،  ترغیب و تشویق مربیان و هنرمندان فعال این عرصه برای تولید آثار فاخر سرود از اهداف برگزاری این جشنواره است که آثار مرتبط با امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از امتیازات ویژه‌ای برخوردار هستند.

 

وی به برگزاری جشن ویژه دختران همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اشاره کرد و گفت: این ویژه برنامه برای ۵۰۰ نفر از دختران در پارک آلومنیوم اراک همراه با مسابقات ورزشی و جنگ شادی برگزار می‌شود که در کنار آن نمایشگاه تولیدات صنایع دستی و محصولات فرهنگی بانوان به نمایش گذاشته شده است.

 

حجت الاسلام ذوالفقاری با بیان اینکه برنامه‌های اوقات فراغت در  بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری استان مرکزی برگزار می‌شود، تاکید کرد: همزمان با اجرای برنامه‌های اوقات فراغت «هشت همایش در هشت هفته» برگزار می‌شود که بر اساس آن برنامه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و برنامه‌های شاد و نشاط آور برگزار می‌شود و شناسایی گروه‌های سرود مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان مرکزی خاطرنشان کرد: برنامه‌های اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی هنری استان در محور‌های فضای مجازی، قرآنی، هنری، هنر‌های تجسمی، فنی و حرفه‌ای و آموزشی برگزار می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار