با حکم شریعتمداری
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی علی شیرکانی را به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب کرد.  
کد خبر: ۷۴۴۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵ 15 May 2019

با حکم شریعتمداری سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب شد

تابناک مرکزی -  محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی علی شیرکانی را به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب کرد.

در متن حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری، به‌موجب این حکم با حفظ سمت (ریاست دبیرخانه هیأت امنا) به‌عنوان «سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر» منصوب می‌نمایم.

ازآنجایی‌که قشر شریف کشاورزان، روستاییان و عشایر سرمایه‌های معنوی کشور و از عوامل مهم اشتغال و تولید به‌حساب می‌آیند تکریم و ارتقاء منزلت ایشان تکلیفی سنگین بر دوش همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها بالاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌باشد. توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت‌ها و وظایف جنابعالی است؛ لذا انتظار می‌رود با تلاش و بهره‌گیری از ظرفیت نیرو‌های جوان و مستعد و روش‌های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره‌وری صندوق را فراهم آورید.  

امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت، ولی عصر (ارواحنا فداه) با تلاش صادقانه و در جهت تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم الشان (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) موفق و مؤید باشید.

 محمد شریعتمداری

وزیر و رئیس هیأت امنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار