معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
تابناک مرکزی - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توزیع ۹۰ تن گوشت منجمد با نرخ مصوب دولتی در فروشگاه‌های عرضه کالای نقاط مختلف این استان آغاز شد.
کد خبر: ۷۴۳۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲ 12 May 2019

جعفر اصغری گفت:این محموله وارداتی با هدف تنظیم بازار رمضان خریداری و در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع می‌شود.  
وی ادامه داد: گوشت منجمد مخلوط با قیمت ۳۱۵ هزار ریال، ران و مغز ران با قیمت ۳۲۵ هزار ریال و سردست و گردن نیز با قیمت ۳۱۰ هزار ریال در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع می‌شود.  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و در خصوص توزیع شکر در استان نیز بیان کرد: در مرحله نخست یکهزار و ۹۰۸ تن و در مرحله دوم یکهزار و ۸۰۸ تن شکر در رمضان امسال با قیمت ۳۰ هزار ریال از کارخانه خریداری و به قیمت ۳۴ هزار ریال بین مصرف کنندگان توزیع می‌شود.  
اصغری اظهار داشت: در راستای تنظیم بازار رمضان همچنین توزیع ۵۳۷ تن برنج هندی ۱۱۲۱ دانه بلند نیز با نرخ مصوب هر کیلوگرم ۷۴ هزار ریال در استان کلید خورده است.  
وی افزود: ۹۵ تن مرغ منجمد نیز با قیمت ۱۰۰ هزار ریال برای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان خریداری شده و با قیمت ۱۰۵ هزار ریال در استان توزیع می‌شود.  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی یادآوری کرد: تمامی مراحل خرید، واردات به استان، توزیع بین فروشندگان و مصرف کنندگان با نظارت کامل بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان انجام می‌شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد و یا دستگاه‌های توزیع کننده، بازرسان متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می‌کنند.  
کالا‌های اساسی با قیمت مصوب دولتی در بیش از ۱۰۰ فروشگاه در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع می‌شود.  
استان مرکزی یک میلیون ۴۴۰ هزار نفر جمعیت، ۱۲ شهرستان و ۳۳ شهر دارد.  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار