معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی:
تابناک مرکزی: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شهادت شهید اراکی مدافع وطن مرتضی کارچانی خبر داد.
کد خبر: ۶۶۶۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ 11 October 2018

به گزارش تابناک مرکزی؛ ستوان دوم مرتضی کارچانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر که ظهر ‌روز دوشنبه در روستای سیب بخش مرکزی شهرستان سیب و سوران رخ داد، به شهادت رسید.

سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ستوان دوم مرتضی کارچانی بر اثر درگیری پلیس سیب سوران استان سیستان و بلوچستان با قاچاقچیان مسلح موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گفته فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این درگیری مسلحانه، که ۲تن از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند؛ ستواندوم مرتضی کارچانی مامور پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سیب و سوران مجروح و پس از انتقال به بیمارستان رازی شهر سراوان با وجود تلاش تیم‌های پزشکی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردارقنبری افزود: در این عملیات مقادیری موادمخدر، ۲قبضه سلاح به همراه خشاب و مهمات مربوطه از خودرو قاچاقچیان کشف شد.

وی گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سیب و سوران با انجام یک سری تحقیقات گسترده اطلاعاتی به خبری مبنی بر جابجایی محموله مواد افیونی با ۲دستگاه خودرو وانت و پژو۴۰۵ از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان دست یافتند و با هدف توقیف این محموله افیونی در مسیر‌های احتمالی تردد قاچاقچیان استقرار یافتند که قاچاقچیان مسلح در روستای سیب شناسایی با آنان درگیر شدند.

ستوان دوم شهید مرتضی کارچانی از نیرو‌های پلیس مبارزه با موادمخدر سیب سوران و اهل اراک بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار