همزمان با سراسر کشور و با حضور استاندارمرکزی؛
تابناک مرکزی: استاندار مرکزی: خیران مدرسه ساز بازوی توانمند نظام آموزش و پرورش هستند و تداوم کمک های برنامه محور آنان در نوسازی و تجهیز مدارس سرمایه ارزشمندی است.
کد خبر: ۶۵۸۵۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹ 23 September 2018

به گزارش تابناک مرکزی؛ استاندار مرکزی در آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت و افتتاح آموزشگاه خیرساز هدایت در روستای ریحان از توابع شهرستان خمین، گفت: خیران مدرسه ساز بازوی توانمند نظام آموزشی هستند.

آقازاده اظهار کرد: خیران مدرسه ساز بازوی توانمند نظام آموزش و پرورش هستند و تداوم کمک های برنامه محور آنان در نوسازی و تجهیز مدارس سرمایه ارزشمندی است.

وی افزود: نهاد آموزش و پرورش با همراهی جامعه خیران با کیفیت و سرعت مطلوب تری می تواند به اهداف خود برسد.

وی تاکید کرد: 14میلیون دانش آموز و یک میلیون فرهنگی در کشور وجود دارد که منابع محدود دولت و آموزش و پرورش به تنهایی پاسخگوی هزینه های این بخش نیست و برای ارائه خدمات مطلوب خیران باید به یاری بیایند.

استاندار مرکزی ادامه داد: مشارکت مالی خیران در ساخت مدارس ، تعمیر و تجهیز آموزشگاه ها در دولت های یازدهم و دوازدهم بیشتر از اعتبارات دولتی بوده است.

آقازاده گفت: جوانان ایران اسلامی ثابت کرده اند که استعدادهای درخشانی دارند و نیروی انسانی فرهیخته به عنوان ثروت بزرگ و موتور محرک توسعه پایدار مطرح است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان برومند کشور نام ایران را در بین 10 کشور صاحب نام در رشته های علمی ثبت کردند که افتخار بزرگی است.

استاندار مرکزی اظهار داشت: رشد 2 برابری قبولی دانش آموزان خمینی در دانشگاه و افزایش 46 درصدی دانش آموزان هنرستان های این شهرستان نشان دهنده اقدامات خوب آموزش و پرورش است و باید این روند روز به روز تقویت شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار