پس از لغو اکران در دانشگاه اراک اتفاق خواهد افتاد؛
تابناک مرکزی: نامه کارگردان «هپکو» به مقام معظم رهبری سه شنبه ۲۸ فروردین در آیین رونمایی مستند «نان گزیده ها» قرائت می شود.
کد خبر: ۵۹۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ 17 April 2018

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی، مستند «نان گزیده ها» پس از لغو اکران در دانشگاه اراک فردا سه شنبه ۲۸ فروردین در دانشگاه تهران رونمایی می شود.

حاج محمد حسینی کارگردان این مستند گفت: لغو اکران این مستند در دانشگاه اراک نشان داد جریان های قدرت نمی خواهند صدای کارگران مظلوم شنیده شود. نه تنها در دانشگاه ها بلکه برای اکران «نان گزیده ها» در مساجد نیز با سنگ اندازی های بسیاری مواجه شده ایم.

وی افزود: «نان گزیده ها» اولین مستندی است که در داخل کشور با موضوع اعتراضات کارگری کارخانه «هپکو» تولید شده است. اگر ما صدای کارگران و مستضعفان را نشنویم جریان های معاند از اعتراضات کارگری سوء استفاده خواهند کرد.

کارگردان مستند «نان گزیده ها» اضافه کرد: برای تصویربرداری این مستند خیلی اذیت شدیم، چند بار تجهیزات ما توقیف شد و خیلی تهدید شدیم اما تمام تلاش خود را کردیم که در دل اعتراضات و تجمعات کارگری تصویربرداری کنیم و پای صحبت شفاف کارگران بنشینیم.

آیین رونمایی مستند «نان گزیده ها» فردا ساعت ۱۲ در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با حضور کارگران کارخانه «هپکو» و تهیه کننده و کارگردان و همچنین کریمی نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی اثر برگزار می شود. در این مراسم نامه کارگران «هپکو» به مقام معظم رهبری توسط نماینده کارگران قرائت می شود.

نان گزیده ها» به کارگردانی محمدرضا حاج محمد حسینی و تهیه کنندگی مهدی مطهر در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار