شهرداری اراک:
تابناک مرکزی: شهردار اراک گفت: اولویت سرمایه گذاری این شرکت در اراک اجرای طرح 55 متری، حمل و نقل ریلی شهری و ایجاد اماکن تفریحی و ورزشی است.
کد خبر: ۵۸۸۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳ 10 April 2018

به گزارش تابناک مرکزی؛ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر اراک، شهردار اراک و نماينده شرکت سرمایه گذاری ساینو استیل از کشور چین شهرداری اراک در راستای سرمایه گذاری عمرانی و خدماتی با شرکت ساینو استیل (sino steel) چین تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

شهردار اراک نیز در این نشست گفت: زمینه های متعددی برای سرمایه گذاری در کلانشهر اراک وجود دارد که پس از شناسایی به صورت برنامه ای برای سرمایه گذاران قابل ارائه است.

داود تاجران افزود: در یک ماه گذشته مذاکراتی با شرکت ساینو استیل (sino steel) که یکی از 9 شرکت دولتی کشور چین است برای سرمایه گذاری در کلانشهر اراک صورت گرفته است.

وی بیان کرد: حمایت دولت و وزارت اقتصاد و دارایی و معاونت سرمایه گذاری این وزارتخانه در تسریع سرمایه گذاری این شرکت در کلانشهر اراک نقش موثری دارد و مقرر شده فردا (چهارشنبه) نشستی در این خصوص در تهران برگزار شود.

شهردار اراک ادامه داد: اولویت سرمایه گذاری این شرکت در اراک اجرای طرح 55 متری، حمل و نقل ریلی شهری و ایجاد اماکن تفریحی و ورزشی است.

نماینده شرکت ساینو استیل ( sino steel) چین نیز در این نشست گفت: این شرکت مربوط به دولت مرکزی چین است و تاکنون در ایران طرح های مختلفی را در زمینه های مهندسی، خرید کالا، راه، ساخت و ساز، پتروشیمی و بیمارستان با حجم سرمایه گذاری 2 و نیم میلیارد دلار اجرا کرده است.

لی چی افزود: شرکت ساینو استیل در بیش از 40 کشور دنیا 150 طرح عمرانی و خدماتی را اجرایی کرده و ارتباط قوی با دولت چین در راستای اجرای فاینانس (آوردن سرمایه) دارد.

وی با بیان اینکه این شرکت آمادگی سرمایه گذاری در کلانشهر صنعتی اراک را دارد ابراز امیدواری کرد: در سایه این سرمایه گذاری موفقیت ها و نتایج خوبی برای هر دو کشور رقم بخورد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار