تابناک مرکزی: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گفت: دومین نمایشگاه تخصصی "تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت" هم‌زمان با دومین نمایشگاه تخصصی" آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده‌ها" در استان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۶۲۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰ 07 February 2018

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از تسنیم، مهدی جهانمیرزایی، با اشاره به نمایشگاه‌های استان اظهار داشت: دومین نمایشگاه تخصصی "تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت" هم‌زمان با دومین نمایشگاه تخصصی" آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده‌ها" با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های استان، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی از تاریخ 18 تا 22 بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از 50 شرکت‌کننده در فضایی به وسعت 4 هزار متر مربع و در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی تصریح کرد: در این نمایشگاه 16 برند و نشان تجاری در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستانی، مراکز خدمات درمانی و موسسه‌های مرتبط به حوزه سلامت، تولیدات محصولات آرایشی، بهداشتی، شوینده و پاک کننده و تناسب اندام حضور داشته و محصولات خود را معرفی می‌کنند.

جهانمیرزایی بیان کرد: هم‌زمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی و غیره هم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این رویداد از روز چهارشنبه هفدهم بهمن‌ماه تا یکشنبه 22 بهمن از ساعت 15 تا 21 پذیرای متخصصان، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار