با حضور استاندار مرکزی:
تابناک مرکزی: کلینیک تخصصی بیمارستان امیر المومنین (ع) اراک و بخش ام آر آی این بیمارستان با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید
کد خبر: ۵۶۱۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰ 04 February 2018

به گزارش تابناک مرکزی، آقازاده استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از کلینیک تخصصی بیمارستان امیر المومنین (ع) اراک و بخش ام آر آی این بیمارستان، گفت: اضافه کردن 500 تخت به مجموع تخت های بیمارستان ولیعصر (عج) اراک در دست پیگیری است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تخصیص به موقع اعتبارات بیمارستان ولیعصر (عج) در راستای تثبیت طرح تحول نظام سلامت و رضایتمندی عمومی به صورت مستمر دنبال می شود.

وی افزود: تخصیص به موقع اعتبارات بیمارستان ولیعصر (عج) در راستای تثبیت طرح تحول نظام سلامت و رضایتمندی عمومی به صورت مستمر دنبال می شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: همه تلاش ها در استان مرکزی به کار گرفته شده تا طرح ملی توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) هر چه سریعتر به بهرداری رسد که با بهره برداری از آن، علاوه خدمت رسانی به مردم استان مرکزی، نیازهای درمانی استان های همجوار نیزتامین می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک نیز گفت: مجوز 107 نیروی جدید برای طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری اراک اخذ شده است.

طاهر احمدی افزود: با تلاش های صورت گرفته 100 تخت جدید به بیمارستان آیت الله خوانساری اراک اضافه می شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: استان مرکزی به لحاظ تعداد تخت های بیمارستان از شاخص کشوری عقب تر است که تلاش های مناسبی در این زمینه صورت گرفته است.

کریمی افزود: بیمارستان امیرالمومنین (ع) بزرگترین و بهترین سایت درمانی در استان مرکزی است و روند توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در آن سرعت مناسبی دارد .

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی ادامه داد : امید است با بهره برداری کامل از طرح توسعه بیمارستان آیت الله خوانساری و بخش نخست طرح توسعه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک، بتوان بخشی از کاستی های حوزه درمان این استان را جبران کرد.

گفتنی است  کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امیر المومنین (ع) اراک در زمینی به وسعت ۲ هزار و ۵۰۰ متر و صرف اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بخش ام آر آی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک نیز همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

این طرح در زمینی به وسعت ۲۷۰ متر مربع احداث و با بهره برداری از آن، زمینه اشتغال هشت نفر فراهم شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار