تابناک مرکزی: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی علی فرقانی ها را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان منصوب کرد.
کد خبر: ۵۴۹۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳ 08 January 2018

به گزارش تابناک مرکزی، فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان را منصوب کرد.

طبق این حکم، علی فرقانی ها به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان» منصوب و از زحمات علی روشنایی سرپرست سابق این واحد دانشگاهی تشکر شد.

کاهش ساعت کار بانوان دارای شرایط خاص شاغل در دانشگاه آزاد

عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با صدور بخشنامه‌ای، آیین‌نامه کاهش ساعت کار بانوان دارای شرایط خاص شاغل در این دانشگاه آزاد اسلامی را به واحدها و مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است:

ساعات کار هفتگی آن دسته از بانوان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی اعم از رسمی قطعی، رسمی آزمایشی و قراردادی کارمعین تمام‌وقت که موظف به 44 ساعت کار در هفته بوده و دارای یکی از شرایط مندرج در آیین‌نامه هستند، در هفته 36 ساعت با دریافت حقوق و مزایای 44 ساعت تعیین می شود .

شرایط بهره‌مندی از کاهش ساعت کاری شامل دارای معلولیت شدید یا مبتلا به بیماری صعب‌العلاج، دارا بودن فرزند زیر 6 سال، دارا بودن همسر یا فرزند معلول شدید و یا مبتلا به بیماری صعب‌العلاج و سرپرست خانوار است.

تعیین میزان و شدت معلولیت توسط سازمان بهزیستی، بیماران صعب‌العلاج توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، فرزند زیر 6 سال با ارائه شناسنامه معتبر و زنان سرپرست خانوار با ارائه اسناد مثبته و یا گواهی دادگاه خواهد بود.

در این آیین‌نامه تاکید شده است کاهش ساعت کاری روزانه صرفاً در ابتدا و یا انتهای ساعت کاری مجاز بوده و میزان کاهش ساعت اداری مربوط به یک روز کاری است و قابل ذخیره و تجمیع نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار