با صدور بیانیه ای صورت گرفت:
تابناک مرکزی: مدیریت حوزه‌های علمیه استان مرکزی در محکومیت ناامنی‌های ایجاد شده توسط عناصر ضد انقلاب و توهین به مقدسات بیانیه صادر کرد و برخورد قاطع با عوامل ایجاد اغتشاش در استان مرکزی را خواستار شد.
کد خبر: ۵۴۷۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰ 03 January 2018

به گزارش تابناک مرکزی، کاظم سپاسی آشتیانی مدیریت حوزه‌های علمیه استان مرکزی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن نا آرامی‌های اخیر و اغتشاش و ناآمنی ایجاد شده توسط برخی عناصر ضد انقلاب، برخورد قاطع با این بازی خوردگان استکبار جهانی را از نهادهای قضائی و امنیتی خواستار شده است.

متن بیانیه‌ای بدین شرح است:

خداوند متعال را سپاسگزاریم بر نعمت انقلاب اسلامی مردم عزیز ایران که با گذشت ۳۹ سال از عمر شریف این انقلاب؛ تاثیرات شگرف و تحول بزرگ فکری در ملت ایران و سایر جوامع اسلامی و ملل حق طلب پدید آورد و خط بطلانی بر سلطه گری سلطه گران و استکبار جهانی کشید و ملت‌های تحت سلطه جهان را بیدار نمود. حماسه عاشورایی ملت سرفراز ایران در نهم دی ماه سال۸۸ فتنه آمریکایی صهیونیستی سلطنت طلبان و منافقان داخلی و خارجی را شکست داد .

شکست داعش برگ زرینی است در دفتر افتخارات ملت ایران و باعث یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اسلام و نوید پیروزی‌های بیشتر محور مقاومت در سراسر جهان است، این موفقیت‌های بزرگ هیمنه پوشالی مستکبران و مدعیان دروغین حقوق بشر را درهم شکست و موجب اعتلای کلمه حق و تضعیف کلمه باطل گردید.

مثلث شوم غربی صهیونیستی وهابی که چشم دیدن این موفقیت‌ها را ندارند و به دنبال بر هم زدن نظم و امنیت در کشور عزیز اسلامی ما هستند عده‌ای آشوبگر را تحریک نمودند تا به بهانه مشکلات معیشتی و اقتصادی امنیت و آسایش مردم را هدف قرار داده و به اسلام و مقدسات دینی و حریم نظام اسلامی توهین کنند و پرچم جمهوری اسلامی را به آتش بکشند و اموال مردم را نابود نمایند گرچه مطالبات اقتصادی حق مردم است اما این قضیه از آشوب و فتنه جداست و الحمدلله مردم بصیر و آگاه و انقلابی و متدین کشور خیلی زود خط خود را از این فریب خوردگان جدا نمودند و ان شاءالله با راهپیمایی خود پاسخ این دیو صفتان فریب خورده را خواهند داد.

مدیریت حوزه‌های علمیه و اساتید و طلاب استان مرکزی ضمن محکوم نمودن این حرکت کور و ایجاد نگرانی برای ملت عزیز ایران، از نهادهای قضائی و امنیتی خواستار برخورد قاطع با این بازی خوردگان استکبار جهانی می‌باشد و حساب اعتراض قانونی را از خشونت و تخریب و غارت اموال مردم و حمله به مقدسات جدا می‌داند و با رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) و ملت سرافراز ایران پیمان می‌بندیم که با تمام وجود از اسلام عزیز و انقلاب نورانی اسلامی ایران دفاع نماییم و در تمام صحنه‌ها حضور خواهیم داشت.

کاظم سپاسی آشتیانی مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار