نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری:
تابناک مرکزی: نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری گفت:دشمن بداند که فریب فتنه انگیزی های او در اراده ملت خللی ایجاد نخواهد کرد ما دست فتنه را خوانده‌ایم.
کد خبر: ۵۴۵۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ 31 December 2017

به گزارش تابناک مرکزی، آیت الله محسن اراکی نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری درسالروز یوم الله ۹ دی درمصلی امام خمینی (ره) تهران در جمع حضورگسترده مردم انقلابی تهران گفت: امروز ملت ایران در خط علی بن ابیطالب و رسول الله پایدار خواهد ماند و تا ابولهبان را نابود نکند دست از جهاد بر نخواهد داشت و امروز روزی نیست که، چون زمان امام علی (ع) ,امام حسن (ع) و امام حسین (ع) رهبری ولایت تنها بماند.

وی افزود: ما فرزندان ایثار، کربلا و ملتی هستیم که ۴۰ سال ایثار کرده است، دشمن بداند که فریب فتنه انگیزی‌های او در اراده ملت خللی ایجاد نخواهد کرد ما دست فتنه را خوانده‌ایم.

آیت الله اراکی تصریح کرد: ما تجربه ۱۴۰۰ ساله شناخت فتنه و مقابله با معاویه‌ها، شاه و آمریکا را داریم و تا آمریکا را از آسیب رسانی به ملت مردم مایوس نکنیم دست برنخواهیم داشت. ما ۱۴۰۰ سال است که در محاصره هستیم؛ باید تاریخ را بخوانند که ببینند چگونه شیعیان علی بن ابی طالب مقاومت کردند. آمریکا شیعیان امیرالمومنین را نمی‌شناسند، مومنان رسول اکرم را نمی‌شناسند,، چون اگر می‌شناخت فکر ایجاد توطئه در کشوری با ولایت را نمی‌کرد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اظهارداشت: اجازه نخواهیم داد قرآن کریم پاره پاره شود؛ ما فضای مجازی را اصلاح خواهیم کرد و در عرصه فرهنگ اقتصاد و سیاست تا به حال مبارزه کردیم و به این مبارزه تا نابود شدن دشمن ادامه خواهیم داد.

آیت الله اراکی در پایان عنوان کرد: دولت مردم و همه گروه‌ها جناح‌های سیاسی انقلابی و همه آن‌هایی که در این انقلاب شهید دادند، امروز هم همچنان پایدار هستند و در این راه شکست نخواهد خورد، زیرا ملتی که بهترین‌های خود را فدا کرده از شکست نخواهد خورد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار