تابناک مرکزی: سرپرست شرکت صنایع آذرآب اراک گفت: تولید در کارگاه های این شرکت مادرتخصصی روز دوشنبه با بیش از هشت هزار میلیارد ریال قرارداد های سنگین صنعتی از سرگرفته شد.
کد خبر: ۵۰۲۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸ 02 October 2017

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از ایرنا، سیاوش درمنی عراقی افزود: قراردادهای کاری جدیدآذرآب با شرکت های فرآب تهران، تولید بویلر برای طرح توسعه پالایشگاه اصفهان، طرح توسعه پتروشیمی گچسازان، بویلر کاویان آبادان و ساخت چندین مخزن صنعتی است.

وی ادامه داد: با وجود اینکه بیش از 65 درصد از همه این هشت هزار میلیارد ریال صرف خرید مواد اولیه می شود، رضایتمندی کارگران در پرداخت به هنگام مطالبات با همراهی دولت و همچنین ارتقای نرخ بهره وری را نیز به دنبال دارد.

سرپرست شرکت صنایع آذرآب بیان کرد: بیشترین مشکلات شرکت صنایع آذرآب به دلیل مدیریت ناکارآمد بود که این مسئله با سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده هیات دولت به اراک و همفکری با مجموعه مدیریتی استان حل و فصل شد.

وی اظهار کرد: شرکت صنایع آذرآب دارای ظرفیت های تولیدی قابل ملاحظه ای است که در بسیاری از موارد نیازمند راه اندازی شرکت های پایین دستی است اما به دلیل مدیریت ناکارآمد مشکلات بسیاری بر این شرکت حاکم شده بود.

سرپرست شرکت صنایع آذرآب اراک عنوان کرد: همراهی دولت در پرداخت معوقات کارگران این واحد صنعتی مادر تخصصی ارزشمند وستودنی است چرا که اگر این پرداخت ها صورت نمی گرفت، کارخانه به سوی نابودی قدم بر می داشت.

وی اظهار کرد: مجمع عمومی این شرکت مادرتخصصی 15 مهرماه برگزار می شود که در این مجمع مدیرعامل جدید معرفی می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: