تابناک مرکزی: دختربچه پنج ساله قربانی کودک آزاری که دو روز قبل به علت ضربه به سر و قرار گرفتن در وضعیت کما، در بیمارستان مدرس ساوه بستری شده بود، صبح امروز جان باخت.
کد خبر: ۴۷۰۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰ 01 August 2017

به گزارش تابناک مرکزی به نقل از مهر، تلاش ها برای نجات دختربچه پنج ساله‌ ساوه‌ ای که صبح روز هفتم مرداد ماه به علت وارد شدن ضربه به سرش به حالت کما رفته بود، بی نتیجه ماند و این دختربچه قربانی کودک آزاری، صبح امروز در بیمارستان جان باخت.

براساس این گزارش، معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی روز هفتم مردادماه(دو روز قبل) در گفت و گو با خبرنگار مهر، اعلام کرده بود گزارشی از یک مورد کودک آزاری که منجر به ضربه مغزی و به کما رفتن دختربچه پنج ساله در ساوه شده، به بهزیستی استان مرکزی ارجاع شده است.

عبدالکریم یادگاری عنوان کرده بود: برمبنای اطلاعات ارائه شده از سوی اورژانس اجتماعی بهزیستی ساوه، این مساله حادثه نبوده و به سبب آزار کودک رخ داده و این دختربچه هم اکنون در بیمارستان مدرس در بخش مراقبت های ویژه بستری است که وضعیت وی نیز وخیم است.

معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی همچنین بیان کرده بود که مشخص نیست این کودک به چه صورت دچار ضربه مغزی شده اما بررسی نشانگر آن است که این کودک با مادر خود زندگی می کند و پدر و مادر وی متارکه کرده اند.

بنابر گفته های رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی، هنوز پزشکی قانونی نظر قطعی خود را در خصوص تایید کودک آزاری جنسی این دختربچه اعلام نکرده و فعلا اطلاعات دیگری در خصوص پرونده این دختر در دست نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: