فرماندهی انتظامی استان مرکزی؛
تابناک مرکزی: فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه انگیزه قتل به قصد انتقام جویی و اختلافات قبلی قاتلان با ساکنان در منزل بوده است گفت: در این تیراندازی پنج نفر از ساکنان جان خود را از دست داده و چهار نفر دیگر مجروح شدند.
کد خبر: ۳۵۸۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵ 11 January 2017

به گزارش تابناک مرکزی، سردار كيومرث عزيزي فرماندهی انتظامی استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تیراندازی در اراک گفت: صبح امروز گزارشی از تیراندازی هایی به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیم های انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی مشخص شد دو فرد مسلح وارد دو منزل در شهر اراک شده و اقدام به تیراندازی به سمت آنان کرده اند.

عزیزی تصریح کرد: در این تیراندازی پنج نفر از ساکنان جان خود را از دست داده و چهار نفر دیگر مجروح شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: بلافاصله در تحقیقات اولیه، هویت قاتلان شناسایی شد و در برنامه ریزی عملیاتی پلیس بلافاصله خودروی قاتلان در یکی از محله ها کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: بعد از مدت زمانی کوتاهی یکی از قاتلین دستگیر شد و برنامه ریزی پلیس برای دستگیری فرد دیگر نیز ادامه دارد.

عزیزی در خصوص علت قتل بیان داشت که فرد قاتل مجرم سابقه دار است كه اخيرا از زندان آزاد شده است و به كمك برادرش برنامه ریزی قتل ها را انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: انگیزه قتل به قصد انتقام جویی و اختلافات قبلی قاتلان با ساکنان در منزل بوده که نتیجه اقدامات بعدی پلیس به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار