تابناک مرکزی: دختر حضرت امام(ره) با صدور پیامی رحلت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی را تسلیت گفت.
کد خبر: ۳۵۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵ 09 January 2017

به گزارش تابناک مرکزی، زهرا مصطفوی دختر حضرت امام(ره) با صدور پیامی رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح  زیر است: در عروج یار و امین حضرت امام و همراه صادق رهبری، مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی به جوار رحمت حق تعالی، انقلاب اسلامی و ملّت بزرگوار ایران یکی از بزرگترین پشتوانه­ ها و دلسوزان خویش را که حقیقتا می­ توان او را «مرد مبارزه و استقامت» نامید از دست داد.

اگرچه به تعبیر امام «ملت ایران راه خود را یافته است» و با تکیه به فضل الهی به مسیر روشن انقلاب ادامه میدهد و رحلت و شهادت یاران با وفای انقلاب، وقفه ای در راه ظلم ستیزی، آزادی خواهی، تعالی اخلاق و معنویت جامعه ما ایجاد نمی کند امّا از دست دادن شخصیت بی بدیل هاشمی، خللی است که هیچ چیزی آن را جبران نمی‌کند.

صبر و استواری در تحمّل سختی ها، آرامش و طمأنینه در برخورد با حوادث، دانش عالی در سیاست سالم اسلامی، عزم قاطع در حمایت از انقلاب و در مشکلات، از او شخصیتی نمونه برای عصر امام خمینی ساخته و نام او را در تاریخ ایران اسلامی، به نیکی ثبت میکند که همه تلاش و همّت خویش را برای استحکام و پیشرفت کشور به کار گرفت و خدمت به مردم مظلوم ایران را افتخاری بزرگ میشمرد.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به ملّت عظیم الشأن ایران و مقام معظم رهبری و عاشقان راه امام و به همسر مکرّمه و فرزندان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض میکنم و از خداوند منّان علوّ درجات و رحمت واسعه برای روح آن عزیز خواستارم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار