با صدور پیام؛
تابناک مرکزی: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخص مصلحت نظام را به رهبر معظم انقلاب و ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی تسلیت گفت.
کد خبر: ۳۵۷۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸ 09 January 2017

به گزارش تابناک مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخص مصلحت نظام را به رهبر معظم انقلاب و ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی تسلیت گفت.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در این پیام آورده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی و یار دیرین امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بودند که تلاش های بی شماری را در راستای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی متحمل شدند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با وجود اینکه سال های بسیاری را در زندان های ساواک زیر سخت ترین شکنجه ها قرار داشت اما، حتی یک لحظه از پشتیبانی آرمان های نظام اسلامی و همراهی امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی دست برنداشت و همواره در کنار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی باقی ماند.

این یار دیرین امام راحل در شکل گیری شورای انقلاب اسلامی، تدوین قانون اساسی و شورای انقلاب فرهنگی نقش برجسته ای داشت و نقطه نظرات ایشان همواره چراغ راه نیروهای انقلابی بود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی هشت سال ریاست جمهوری ایران اسلامی را بر عهده داشت که در این مدت که به عنوان دوران سازندگی از آن یاد می شود، خدمات ارزنده ای از ایشان به یادگار مانده است.

درگذشت این مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبری را به آحاد جامعه اسلامی به خصوص مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری تسلیت عرض می کنمو علو درجات ایشان را از خداوند منان خواستارم.

آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب عصر روز یکشنبه 19 دی ماه به دلیل عارضه قلبی در سن 82 سالگی در بیمارستان شهدای تجریش تهران دار فانی را وداع گفت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار