دبیر نخستین جشنواره ملی عکس آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد؛
تابناک مرکزی: سینا صدیقی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره عکس آسیب‌های اجتماعی 15 دی ماه سال جاری بود که هنرمندان از 25 استان در این جشنواره شرکت کرده‌اند.
کد خبر: ۳۵۵۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲ 05 January 2017

به گزارش تابناک مرکزی، سینا صدیقی دبیر نخستین جشنواره ملی عکس آسیب‌های اجتماعی استان مرکزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مهلت ارسال آثار به این جشنواره اظهار کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره عکس آسیب‌های اجتماعی 15 دی ماه سال جاری بود که هنرمندان از 25 استان در این جشنواره شرکت کرده‌اند.

وی افزود: با بررسی تعداد عکس‌های ارسالی به دبیرخانه این جشنواره استان‌های مرکزی، تهران و خراسان رضوی به ترتیب بیشترین آثار را ارسال کرده‌اند.

دبیر نخستین جشنواره ملی عکس آسیب‌های اجتماعی استان مرکزی با اشاره به تعداد شرکت کننده‌ها در این جشنواره گفت: در حدود 260 نفر عکاس در این جشنواره در هر دو بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای و عکاسی موبایلی شرکت کرده‌اند که این هنرمندان بیش از هزار فریم عکس به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

صدیقی تصریح کرد: بیشترین آثار ارسال شده به دبیرخانه در بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای بوده است و ما باید تلاش کنیم که هنر عکاسی موبایلی هم در بین مردم و هنرمندان نهادینه کنیم تا بتوانند در هر لحظه و هر شرایط عکسی با قابلیت‌های هنری از خود به جا گزارند.

وی با اشاره به آیین اختتامه نخستین جشنوراه ملی عکس آسیب‌های اجتماعی گفت: داوران به داوری آثار ارسال شده مشغول هستند و اعلام نتایج 26 دی ماه انجام می‌شود،همچنین آئین اختتامیه و نمایشگاه در دهه اول بهمن ماه برگزار می‌شود.

دبیر نخستین جشنواره ملی عکس آسیب‌های اجتماعی استان مرکزی با اشاره به نحوه داوری، داوران در این جشنوراه گفت: نفرات برتر از سوی داوران در هر بخش عکاسی حرفه‌ای و موبایلی جداگانه انجام می‌شود و همچنین تعدادی از شرکت‌ کنندگان در بخش عکاسی با دوربین حرفه‌ای به عنوان "شایسته تقدیر" اعلام می‌شوند.

صدیقی تاکید کرد : آثار ارسال شده به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی عکس آسیب‌های اجتماعی بیشتر در 2 بخش کودکان کار و آسیب‌های نوپدید هستند.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در سطح ملی گفت: لازم به ذکر است که نخستین جشنواره عکس آسیب‌های اجتماعی در ابتدا به صورت استانی در حال برگزار بود که به سبب استقبال بی نظیر هنرمندان از استان‌های دیگر به صورت ملی برگزار شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار