معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: امیدآفرینی و جهاد تبیین رسالت اصلی خبرنگاران و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
کد خبر: ۱۰۵۷۳۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰ 20 July 2022

 

به گزارش تابناک مرکزی، بهنام نظری در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی، افزود: تمرکز دولت بر شفاف سازی و پرهیز از اقداماتی است که ذهنیت منفی در کشور ایجاد می‌کند و بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، پاشنه آشیل تمام مباحث امیدآفرینی و جهاد تبیین است.
وی ادامه داد: گفتمان همه اقشار جامعه به ویژه خبرنگاران در جهاد تبیین باید امید آفرینی، ایجاد روحیه نشاط، معرفی پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب و در نهایت هدایت و آرام کردن جامعه باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: برخی روابط عمومی‌های دستگاه‌های استانی فعالیت چندانی ندارند و اخبار سامانه‌های خود را به روز رسانی نمی‌کنند که نیاز است در این راستا نشست مشترک با حضور مدیران و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی تشکیل و مباحث مرتبط مورد بررسی قرار گیرد.
نظری با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی گفت: مشروح برنامه‌های سفر رئیس جمهوری امشب از سوی استاندار مرکزی در گفت و گوی ویژه تلویزیونی به سمع و نظر همشهریان رسانده می شود.
وی تاکید کرد: شاه بیت مباحث سفر این است که هزینه های اضافی به استان تحمیل نشود و نصب بنر در ۱۲ مکان مختلف با استانداردی که از سوی نهاد رئیس جمهوری طراحی شده، نصب می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: رصد فضای مجازی در حوزه‌های مختلف از سوی پلیس فتا مورد توجه ویژه است و تولید محتوا از سوی روابط عمومی استانداری مرکزی انجام و در اختیار خبرگزاری‌های استان قرار می‌گیرد.
نظری اضافه کرد: رویکرد حلقه مدیریتی استان نیز برگرفته از دولت سیزدهم است که خود را وقف مردم کرده و تامین خواسته و رفاه مردم را در اولویت قرار داده است.
وی یکی از مطالبات جدی مردم استان مرکزی را پیگیری کاهش آلودگی هوا و محیط زیست برشمرد و گفت: این مهم باید با زبان و ایده‌های مختلف در این سفر بیان شود و در این راستا اقناع سازی مسئولین و کاهش فشار روی مردم به عنوان مشکل اولویت دار شهر مطرح شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی هم گفت: انتظار می رود جزئیات سفر رئیس جمهوری به صورت کامل در اختیار رسانه ها قرار گیرد چرا که نیاز است برخی تولید محتواها پیش از سفر تنظیم شود.
سینا دلشادی افزود: این مهم مدنظر باشد که دستگاه‌های مختلف، اخبار را به رابطین خبر در خبرگزاری‌ها ارسال و پیش از روز جمعه نسبت به تهبه اخبار و گزارش اقدامات لازم صورت گیرد.
وی اظهار داشت: انعکاس اخبار سفر هیات دولت به استان ، نیاز به یک مرجع مشخص دارد که نقش صدا و سیما در این راستا برجسته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار